İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

böyle bir sponsor varmı

O

ortayasli

Misafir
Merhaba arkadaşlar ben bir sponsor arıyorum pop up sponsor olacak reklam karşılığında bana para değil de örnegin sitemde kullanabileceğim script verecek böyle bir sponsor varmı

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha açık olarak ne istediğini belirtmen mümkün mü? Scrit'den tam olarak neyi kasdediyorsun?!

O

ortayasli

Misafir
Örnegin bir webmail scripti ama script bir chat scripti seri ilan scripti bunlar gibi

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten etrafta birdolu ücretsiz script varken niçin sponsor olacak kimseden bedava script istediğini kavrayabilmiş değilim açıkcası:(
Bence bu saydığın scriptler için www.hotscripts.com adresini kullan ve istediğin dil ve özellikte ücretsiz scriptine sahip ol. Daha iyi olur gibime geliyor. Chat scripinde bir reklam alanında da sponsorlarının reklamını yapıverirsin olur biter...

O

ortayasli

Misafir
free scriptler tam istediğim gibi değil örneğin bir chat scripti free scriptlerde benim bulduklarımda özel oda açmaya müsade etmiyor ismine tıkladığında birebir chat yapma imkanı yok iyi bir toplist veya arabul gibi bir arama motoru katagorili ama cgi olacak bildiğin free varsa söyle

T

ToMmY

Misafir
ortayasli' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ben bir sponsor arıyorum pop up sponsor olacak reklam karşılığında bana para değil de örnegin sitemde kullanabileceğim script verecek böyle bir sponsor varmı

Sana para verselerde sen scripti satın alsan bu daha mantıklı değilmi, script veren bir sponsora daha rastlamadım, domain - cd - t-shirt gibi ıvır zıvır verenler dolduda script sanmıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5