İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böyle birşey görmedim !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EkolServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kampanyam için hosting bölümüne konu açtım 4 kişiye 4 gb hostu 25 ytlden verecektim.Bir üyenin gelip konuyu baltalamasıyla sinirlerim alt üst oldu.neden pahalıya satmıyorsun zorla bana pahalıya sattıracak önüne taş koyuyormuşum taşta koyarım kayada.zaten 4 kişi hatta 5 idi verdim birini 4 kaldı.satışı baltalamak kendine pay çıkarmak istiyor muhtemelen yaşı 18-19'dur.
Ben böyle birşey görmedim r10'da tanınıyorum böyle kampanya yapan 10'larca firma var Wmasterim'de de tanınıyorum.Burayada üye olalım paylaşalım paylaşım yapalım dedim ama ilk günden sıkıldım.
işte konum:

http://forum.iyinet.com/sirket-tanitim/90675-4-gb-host-yillik-25-ytl.html

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kampanyam için hosting bölümüne konu açtım 4 kişiye 4 gb hostu 25 ytlden verecektim.Bir üyenin gelip konuyu baltalamasıyla sinirlerim alt üst oldu.neden pahalıya satmıyorsun zorla bana pahalıya sattıracak önüne taş koyuyormuşum taşta koyarım kayada.zaten 4 kişi hatta 5 idi verdim birini 4 kaldı.satışı baltalamak kendine pay çıkarmak istiyor muhtemelen yaşı 18-19'dur.
Ben böyle birşey görmedim r10'da tanınıyorum böyle kampanya yapan 10'larca firma var Wmasterim'de de tanınıyorum.Burayada üye olalım paylaşalım paylaşım yapalım dedim ama ilk günden sıkıldım.
işte konum:

http://forum.iyinet.com/sirket-tanitim/90675-4-gb-host-yillik-25-ytl.html

Kampanyanızı yapın insanlar faydalansınlar çok güzel ancak;
bu kampanyayı yaparken (vergi ödeyen-fatura kesen-işyeri masrafı yapan) kişi ve kuruluşlarıda hesaplayın.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diğer arkadaşların dediği gibi haklı olabilirsiniz,fakat karşınızdaki neden çıkışıyor bir düşündünüz mü?

(vergi ödeyen-fatura kesen-işyeri masrafı yapan) kişi ve kuruluşlarıda hesaplayın.

şöyle düşünün,

bir tost dükkanınız var,verginizi veriyorsunuz,faturanızı kesiyorsunuz,iş yerinize masraf yapıyorsunuz
bir gün dükkanın önüne seyyar tostçu geliyor ve siziz 1 ytl'den yaptığınız tostu 0.50 ykr den satıyor ne yaparsınız?

ZirveTech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam haklı piyasayı baltalıosun
burada bir Dünya Hosting satan kişi var
Bu şekilde Satiş olmaz
Bu piyasa yukarıda dediğim gibi sizin gibiler yüzünden dibe vuruyor
%12000 haklı :D

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Birde olaya iyi tarafından bak gokhans19 ye rastlamadın, beterin beteri var :)

EkolServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tek birşey yazayım ÇOKTA TINSINIZ. Forumunuzda berbat sizde ÇAKAL yuvası.Sİlinsin üyeliğim banlanayım.ÇAKALLAR

NeoCooL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence kimsenin kimsenin işini baltalamaya farklı göstermeye hakkı yok ha şahsi olarak tanıyorsun veya yaptığı işi biliyorsun onun için milleti uyar.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öncelikle çakal demişsin,

daha vergi levhan yok,meslektaşlarına saygı duymuyorsun.

madem kampanya yapıcaksın al vergi levhanı paşalar gibi sat host mu satıcaksın,tost mu satacaksın ne yaparsan yaparsın.

forum berbat demişsin,

bu forum zaten ticaret forumu değil,bilginin merkezi,öğrenmek isteyen kalır,gözünü para hırsı bürüyen değil.

çokta tınsın demişsin,

burda bu piyasada senden bin kat tecrübeli,isim yapmış,bilgi sahibi insanlar var,o yüzden çokta tınsınız demek gülünç ;)

seni banlamayacağım,sırf burda kal birşeyler öğren diye.

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kızman çok yersiz, hatanı anlayıp özür dilemen senin için kayıp değil kazanç olur.

Burada öğreneceğin çok şey var.

iyihost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tek birşey yazayım ÇOKTA TINSINIZ. Forumunuzda berbat sizde ÇAKAL yuvası.Sİlinsin üyeliğim banlanayım.ÇAKALLAR

gerçekten ilginç ya:) satış yapsan bu sitede ki üyeler en zeki! üyeler olacaktı satış yapamadın veya konun baltalandı diye konuyu okuyanda okumayanda çakal oldu:) niye 4 gb host'u 25 liraya sattığın belli oldu:p

EkolServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bİR EĞLENDİM BİR EĞLENDİM :) SORMAYIN GİTSİN AMA HALEN TINSINIZ :)

NeoCooL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendince dalga geçiyorsun sanıyorsun ama diğer taraftan bakarsan çırpındıkça battığını çok iyi görürsün. Herşey kişinin elindedir belki bi özürün durumu hem şahsi hemde yaptığın iş bakımından seni daha ciddi duruma sokacaktı ama aksini yaptıkca gidiyorsun . Türkiyede sayılı webmaster sitesi var diğerlerini takip eden burayıda ediyor burda yaptıkların bi başka yerde seni bulur.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Konuyu açan arkadaş sergilediği davranışlar ve yazdığı mesajlar sonucunda forumdan 10 gün süreyle uzaklaştırılmıştır. Kampanyasından faydalanmak isteyenlerin bilgisine sunulur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5