İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böyle de Olmaz..

DataTeknoloji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3970_B_logo001.jpg

UEFA resmi internet sitesi uefa.com tarafından yapılan açıklamaya göre EURO 2008′in şifreli yayın hakları DIGITURK tarafından alındı. Böylece DIGITURK EURO 2008′in resmi yayın ortağı oldu.

Detaylı Bilgi : http://www.sporweb.net/avrsampiyon/euro-2008-digiturkte.html

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yakında iyinetin felanda yayın hakkını alacaklar digiturku yada d-smartı olmayan giremicek siteye.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
digiturk varda d-smart a gitseydi çok kötü olurdu benim için.
ama saçma olmus yinede şifreli bi kanalın alması

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya resmen saçmalık.Milli takım maçları milli ruhu temsil eder.Herkes izleyecek ki bir önemi olsun.Yakında millet hep soğuyacak bu maçlardan bu sefer yaptıklarıyla kalıcaklar...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
o yayın hakkı geçersiz kılınır.

daha uzun bir süre var.

izlenme oranının %80 düşeceğinin fark edilmesi uzun sürmez.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Milli benliğimizi millet bilincini malesefki sadece bu tarz müsabakalarda hatırlayabilen bir milletiz. Bununda türk halkının büyük bir kısmı tarafından seyredilemicek olması çok kötü.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Allah'a havale etsem, bana bu dünyada getirisi olmayacak. Ahirette yansa ne, yanmasa ne...

Sövsem, bana getirisi olmayacak, hatta adliye, mahkeme koştur dur.

Ben ne yapsam, ne desem bunlara bilemedim. Hazırlık maçlarını bile alırlar yakında diyeceğim de, D-Smart aldı çoktan. Bunu bile diyemiyoruz. :)

Ne diyeyim, umarım yakında D-Smart ve Digiturk batar, hisseleri yerlerde sürünür.

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
milli duyguyu sömürüp para kazanmaya çalışıyorlar .
şimdi maçkolik insanların bir çoğu bu sistemi almak zorunda kalacak. Ama türkiyenin büyük bir çoğunluğu bu zevkten mahrum kalacak.

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eskiden Bikaç kanal Filan aynı anda gösterirdi Hangisini izliceğimizi Şaşırırdık.. Gelişme Bu mu ?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bide gazetede futbolseverlere müjde başlığı altında verdiler bu haberi. Yuh artık ya!

Dünya kadar param olsun yined para yedirmem bu şerefsizler, sağolsun bazı arkadaşlar netten veriyor maçları canlı olarak...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5