İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böyle Google Sıralama Bulucu Görülmedi

menes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar ,

Sizlere Whois Domain olarak yeni bir hizmet daha sunuyoruz.

Google Sıralama Bulucu

Özel algoritmamız sayesinden doğruya en yakın sonuçları en hızlı şekilde size sunuyoruz .
Hemen hemen tüm sorgularda yanılma payı pozisyon +-2 dir arkadaşlar.
Fakat bu hergün aynı yanılma olacakğı için yükselmenizi ve düşmenizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Her Anahtar Kelime İçin Günlük Olarak Grafik

Evet başlıkta yazdığı gibi sorgularınızı kaydediyor size bunu grafik olarak sunuyoruz.
Örneğin bir kelime için 7 gün boyunca sorgu yaptınız ve 8. gün tüm günlerdeki sıralamanızı görebileceksiniz.
Böylece aylar sonra her anahtar için performansınızı görüntüleyebileceksiniz.
Dikkat edilmesi gereken : Sadece sorgu yaptığınız günler sonuçlarınız kaydedilir.Örneğin bir ay boyunca sadece 3 gün sorgu yaparsanız. O ay için grafikte 3 pozisyon görürsünüz.

Tüm Anahtar Kelimelerinizi Bir Arada Görün

Evet daha önce sorguladığınız tüm anahtar kelimelerinizdeki en iyi sıralarınızı ve anahtar kelimeleri tek sayfadan görüntüleyebiliyorsunuz.
Bu özellik şu an sizlerin güvenliği için pasif durumdadır.Üyelik sistemi aktif olunca bu özellikte akfit olacaktır.

Link : Google Position Checker
Sistem betadır arkadaşlar. Günlük sorgu limitiniz şu an için 5 dir.
Sizce yeterli midir ?
Değerli yorumlarınızı esirgemeyin.
Şahsi veya konuyla alakalı bloglarınızda tanıtım yazsıı yayınlayarak destek olursanız çok memnun olurum.

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Site geliştirilmeye açık, biraz daha grafiklerde çalışmalar yapmanız şart, her ne kadar kullanışlı bir sisteminiz olsada, kişiler artık görünümede özen gösteriyor, kolay gelsin

menes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site geliştirilmeye açık, biraz daha grafiklerde çalışmalar yapmanız şart, her ne kadar kullanışlı bir sisteminiz olsada, kişiler artık görünümede özen gösteriyor, kolay gelsin

Evet makyajımız eksik farkındayız :)
Şaka bir yana yeni bir taarım yapılacak zamanla bu zaten beta, arkadaşlar hizmet kalitesinini görünce kullanırlar inşallah.

zonbadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Denemek istiyorum, umarım düşündüğüm bilgiyi veriyordur bana :D

menes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Denemek istiyorum, umarım düşündüğüm bilgiyi veriyordur bana :D
Umarım vermiştir :)
Bozuk değil o alanı v2 de üyelik sistemi aktif olunca açacağız çünkü bu şekilde insanlar sizin anahtar kelimelerinizi görebiliyor.
rica ederim umarım devamlı kullanırsınız.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
anahtar kelimeler zaten sitelerde hep gözükür, bu anahtar kelimeler farklı şeylermi yoksa?

menes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler gerçekten işime yaradı...
her zaman bekleriz.
anahtar kelimeler zaten sitelerde hep gözükür, bu anahtar kelimeler farklı şeylermi yoksa?
tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım.

http://www.googlesiralamasi.com/ bu site de anahtar kelimelerinizle sitenizin sıralamasını öğrenebiliyosunuz. siteyle bi alakam yok,sadece lazım olduğu için bu siteyi buldum,belki bilmeyenler vardır diye paylaşayım dedim.
ek olarak biz grafikli sonuç gösteriyoruz.

Google indexi 0 olarak gösteriyor.
ara sıra bu problem oluyor kalıcı bir çözüm bulmaya çalışıyoruz.

WPDesing

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
film kelimesi yasaklımı?
Arama kelimenizde veya site adresinde yasaklanmış kelime geçiyor.

menes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
film kelimesi yasaklımı?
Arama kelimenizde veya site adresinde yasaklanmış kelime geçiyor.
Burada yazmışmıydım hatırlamıyorum fakat filtrenin sebebi sizi kısıtlama için değil fakat kelimeler bir şekilde işlendiğinden ve film kelimesi reklamverenler için riskli olduğundan filtrede, anlayış göstereceğinizi umuyorum.
Öneri : "Search Engine" için Google default olabilir.
Şu an öyle zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi