İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BÖYLE KAMPANYA GÖRÜLMEDİ !!!! Herkese 100 MB alan bedava

Bu kampanyaya dahil olmak istermisiniz?

• Evet

Kullanılan: 2 10.5%
  • Hayır

Kullanılan: 17 89.5%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

airamasya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

Arkadaşlar bir kampanya yapmayı düşünüyorum. Sitenize benim belirlediğim 5 reklamı koyarsanız (Tamamen yasal reklamlar). En az günlük tekil hiti 500 olan site sahibi arkadaşlara ücretsiz hosting desteği vermeyi düşünüyorum. Böyle bir kampanya yapsaydım katılım ne derecede olurdu bunun için nabız yoklamak istiyorum çünkü planladığım bir iş var ve sizlerden yanıt bekliyorum.

NOT: Kampanya sadece 1000 kişi ile sınırlıdır. Ayrıca yapacağım kampanyada php ve Asp destekli 2 çeşit hosting paketi bulunacak diğer özellikler sınırsız olmasada ona yakın bişey olacak.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence anket doğru yol göstermez. hitap ettiğiniz kesim önemli. bu forumda bedava hosting e ihtiyacı olan çok kişi olduğunu sanmıyorum.

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Böyle kampanya görülmedi başlığına güldüm
Çünkü daha önce yapan çok oldu
100 mb alan verirler ama hiç ilgilenmezler
Server çöker mail atarsınız bi cvp bile yazmazlar...

airamasya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar daha önce yapılan kampanyalarla benim yapacağım kampanyayı karıştırmayın lütfen. Ben hosting satan ya da hosting reklamı yapan birisi değilim. Amacım reklamlarımı daha çok sitede yayınlayabilmek. Ayrıca vereceğim alanın tüm yönetimi sizde olacak ve bedava olacak. O yüzden herhangi bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Zaten her önüme gelenede alan vermiycem. İsteyen ilgilenir ilginizden dolayı teşekkür ederim.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bencede ücretsiz hostinge ihtiyacı olan cok fazla kişi olmasa gerek forumda :) ama umarım aradığını bulabilirsin..

Dostsever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Önce vereceğin hostingin özelliklerini kesin belirlemelisin.Megabyte tamam, ama trafik ne olacak,panelin ne olacak,subdomain,e-mail durumlarını nasıl ayarlayacaksın?Öncelikle bunları bir netleştirip,sonra kampanyaya koyulursan belki o zaman insanlara cazip gelebilir.

airamasya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10 GB Trafik
Sınırsız Sub Domain
sınırsız mail (alan boyutuna göre)
Cpanel Yönetim paneli
100 Mb alan

Asp ve Php destekliyor..

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz kimsiniz? Hangi ad ve şekil altında bu kampanyayı düzenliyorsunuz? Vizyon ve misyonunuz var mıdır? Yada Bir web sayfanz? Böyle kampanya mı olur Allah aşkına..

Sarı çizmeli Mehmet Ağa..

Webarsiv

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz kimsiniz? Hangi ad ve şekil altında bu kampanyayı düzenliyorsunuz? Vizyon ve misyonunuz var mıdır? Yada Bir web sayfanz? Böyle kampanya mı olur Allah aşkına..

+1

arkadaş ilave edecek birşey bırakmamış...

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu forumda ihtiyaç sahibi yoktur büyük ihtimalle katılıyorum...Ama arkadaş fikir sormuş madem bişeyler söyliyelim.

Şimdi bu hizmeti eğer kurumsal bir şekilde verebilirsen dışarda böyle bir şeye çok talep olacaktır.freewebdot olayı varki geçmiş zamanlarda önce bedava verip sonra paralıya çevirdi milletin iyi ahını aldı..tamam hosting işi yapmıyacaksın biliyorum ama aynı şekilde sen adamları mağdur bırakırsan senin aleyhine dönücek olay..

Reklam olayına gelince..5 sayısının özel bir anlamı varmı bilmiyorum ama kimse 5 tane reklam koymaz tamam 1 tane koyar 2 belki 5 imkansız ....

Acizane görüşlerim

fu4t

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 reklam mı :) ben 5 reklam verdikten sonra sitemden o hostun kralını alırım 5 reklamin parasi ile :) neyse kolay gelsin inş dedigin gibi birilerini bulursun

airamasya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Nedense karşıma host şirketleri çıkıyor. :) Çabalarınızı anlamıyorum arkadaşım benim amacım host satmak ya da milleti madur etmek değil sitelere reklam vermek. Benim anlaşmalı olduğum şirketler var onların reklamını yapmak istiyorum ben parasını o şirketlerden alıcam kullanıcıdan almıycam tabiki burada benimde karım var zaten karı olmayan bu işe girişmez. Ayrıca siten varmı demişsin evet kendime ait ~30 adet site var (En son bu kadardı artmışta olabilir). Vizyon meselesine gelince Vizyonum google kadar olmasada büyük bir şirketin sahibi olmak (yakın bir zamanda) . Misyonum : Etik ahlaki değer ışığında kimseyi madur etmeden reklam işine girmek. Ben burada feedback almak için yazdım görüşlerinizi yazın hertürlü görüşe açığım. Bazı arkadaşlar 5 reklam yetmez 15 felan demiş :) isteyen o kadarda koyar ama benim 5 reklamdan kastım ana sayfanın heryerine reklam doldurmak değil !! sitenin tasarımınıda çok bozmadan aralara serpiştirmek.

airamasya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu forumda ihtiyaç sahibi yoktur büyük ihtimalle katılıyorum...Ama arkadaş fikir sormuş madem bişeyler söyliyelim.

Şimdi bu hizmeti eğer kurumsal bir şekilde verebilirsen dışarda böyle bir şeye çok talep olacaktır.freewebdot olayı varki geçmiş zamanlarda önce bedava verip sonra paralıya çevirdi milletin iyi ahını aldı..tamam hosting işi yapmıyacaksın biliyorum ama aynı şekilde sen adamları mağdur bırakırsan senin aleyhine dönücek olay..

Reklam olayına gelince..5 sayısının özel bir anlamı varmı bilmiyorum ama kimse 5 tane reklam koymaz tamam 1 tane koyar 2 belki 5 imkansız ....

Acizane görüşlerim

Çok teşekkür ederim bence işi çok iyi özetledin ama benim farkım burada önce bedavaya verip sonra para almak değil. Çünkü ben paramı reklam verenlerden alıcam o yüzden bu kadar düşmem. Hosting sorunları ile bende karşılaştığım için arkadaşların neden kötü tepki verdiğinide anlıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5