İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böyle Mantık oLurmu ?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
http://forum.iyinet.com/showthread.php?page=webmaster resources&t=6306 adresinde fast denilen ahlaksız önüne gelene Hırsız, şerefsiz yakıstırması yapmıs ve forumda halen barındırılmaktadır.
Şerefsiz diye bahsettiklerinden biri olarak ben cevap yazmadan Konunun kilitlenmesini kınıyorum.
Şimdi diyeceksinizki bir yerde o tartısmaya son verilmeliydi.
Evet verilmeliydi. Verildide. Ancak o insan görünümlü yaratık kafasına göre saydıgı sıralamada resmen bana şerefsiz demiştir.
Sanıyorumki : Şerefsiz kelimesinin anlamını bilmeyenler, anlamayanlar bunu normal karşılayıp o şahsiyetsiz kişiyi forumda halen barındırmakta, ve ben cevap yazmadan konuyu kilitlemektedirler.
Dolayısıyla o şahsın forumdan uzaklaştırılmasını diliyorum.
Eğer bu söylediğim olmazsa bende nasıl olsa "Şerefsiz" yazınca hic birsey olmuyor diyerek önüme gelene "şerefsiz" diyebilirim.
Tabiki ben bunu yapacak kadar haysiyetsiz değilim. Ama bundan sonra yapacaklarada birşey söylenmemesini umuyorum.

Z

zeynelkoc

Misafir
Takdir edersiniz ki konu çok uzamış ayrıca yargıyaa intikal etmiş bir konuyu tartışmak da bence çok gereksiz

incelemeler yapıldıktan sonra gerekli işlemler yapılacaktır bundan hiç şüpheniz olmasın.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Umarım öyle olur. Böyle karaktersizler bu forumda barındırılacaksa bir çok kişi bu forumda fazla o zaman..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen katılıyorum, bu forumda "kaliteli" diye bulunuyoruz, millet gelip hakaret etsin diye değil.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
konu uzayınca kapatıldı, en son kim kime hakaret etmiş bunu takip etmek sizce de mantıksız değil mi?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
zokkie' Alıntı:
konu uzayınca kapatıldı, en son kim kime hakaret etmiş bunu takip etmek sizce de mantıksız değil mi?
En son Kim Kime hakeret etmiş mantıksız.
Yalnız "Kim kime hakaret etmiş mantıklı"
Anlamadıysanız bir kac kez daha yazabilirim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm o zaman senin online olmadığın zaman sana da hakaret yazalım, diğer moderatör gelsin konuyu kilitlesin; ondan sonra sana edilen hakareti tartışmayalım. dediğin bu yola mı çıkıyor yoksa yanlış mı anladım, yanlış anladıysam özür dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5