İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böyle Paketler Ne Duyuldu Ne Görüldü, Referans Amaçlı 10 TL'den...

doplist.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Yaptığım çalışmanını kısa sürede nekadar etkili olduğunu göstermek için fiyatları aşağıya çektim. Çalışmam kesinlikle her paket için 5 kişi ile sınırlı olup, fiyatlar piyasa normaline döndürülecektir.

Sanırım seo'nun faydalarını ve hangi hizmetin neye yaradığını anlatmaya gerek yok. Artık ben susayım paketler konuşsun...

İŞ ALIMI AÇIK

4gbug.png

(Paket 3 iş yoğunluğu sebebiyle şuanda askıdadır, ileri tarihli rezerve edebilirsiniz.)

T.C yasalarına aykırı, bölücü, marez ve müstehcen siteler ile kesinlikle çalışmıyorum.

Ödeme iş başında alınmaktadır.

Msn ve Mail: [email protected]

Ödeme Yöntemleri: İş Bankası, Garanti Bankası ve Şans Oyunları

Kesinlikle öneriyorum, işini kaliteli ve zamanında ve titiz yapan bir abimizdir.

calısmalar tam zamanında bıtırıldı tesekkurler. tavsıye edıyorum temız calısan bırısı

arkadaşa ekonomik paket siparişi verildi. Arkadaşa Zamanında çalışmaları yaparak raporları gönderdi. Teşekkürler.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Msn ekledim. Detayları görüşelim.

ahmetshen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba özel mesaj attım geri dönerseniz sevinirim hayırlı satışlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5