İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Böylesi Gorunmedi Pr4 Domain!!!!

grain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Domain Adı :zafreklam.com
* Bitiş Tarihi : 21-oct-2008
* Registar : ihs.com.tr
* Transfer Ücreti : Ücretsiz
* Fiyat: 30 ytl
* Bitiş Tarihi : 21-oct-2007
* Özel Notlar : Arkadaslar pr4 domainimi satıyorum ilgilenen arkadaslarla iletisime gecebilriz.

grain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasım r10 nette de aynı muhabbet gecti o adrese yakalsık olarak 3 ay once yonlendirmistim.1 aydan beri sedo idi ve dns adreslerini değiştiridm.Ondan google da ole cıkıyor.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
grain bırak bu işleri. 4gün önce güncelleme oldu güncellemede herşey değişti arkadaşım. insanları kandırmayalım lütfen. fake domain.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde daha önce diğer bir domainime yönlendirdiğim bir domain vardı, onu yeniden kullanmya başladım 1 y kullandım ve yeni güncelleme sonrası kendi pagerank'i ve info'su ile google da yerini aldı, güncelleme sonrası hala info'su başka adresi gösteriyorsa bu pagerank fake'dir.

grain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inanmayan arkadaslar icin sunucu adresimden host ayrdım simdi bakalbilirler.Bakalım fakemi değilmi?Ustelik yonlendirdiğim sure zarfında guncelleme olmadı.Guncelleme oldugun da adresim sedo da idi.Lutfen insanları karalarken dikkat edin.Buyrun doğru soylediğimin kanıtı.Umarım bunu goren arkadaslar ozur diler.

3 bes kurus icin yalan soylemem arkadaslar..www.zafreklam.com simdi yeniden bakın.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
neye bakacaz ben anlamadım tam olarak ? fakeliğin nasıl olduğunu bilmiyorsun sanırım.

grain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu işlerle uğrasmadığım icin fake nedir bilmiyorum ama sadece sunu soyleyin.
Guncelleme olmadan 3 hafta once o adresim sedo da parking halinde ise yine fakemi oluyor.

grain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acıklamalarınız icin tesekkur ederim ama size yemin ederim boyle bir niyetim yoktu.
Bu google da cıkan cok eski cok uzun zaman once yapmıştım yönlendirmeyi yonlendirmemi kaldırmıstım iki adreste bosta idi.zafreklam dns ayarlını falan da değiştirdim hatta bir ara sıfırladım.hic calısmıyordu yani hayalet domaindi vardı ama gozukmuyordu.Neyse uzatmanın anlamı yok bu işi google guncelleme yapınca gorecez.Sağolun arkadaslar.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Fake domain satısı yasak değilmiydi? Şimdi Banlanma sebebi mi oluyor bu ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi