İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bravenet.com en iyi sponsor bence :)

LostDreamer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.bravenet.com üstüne(cjden başka) bi sponsor tanımam..

Sağladıkları:

Sitenize e-mail formu: Ziyaretcilerinizin size siteniz uzerinden e-mail gondermelerini saglar.
Sitenizdeki sayfalara sifre korumasi koymak: Sadece sifreyi bilen kisilerin girmesini istediginiz sayfalara sifre korumasi koymanizi saglar.
Sitenize ziyaretci defteri: Ziyaretcilerinizin sitenizle ilgili goruslerini yazabilecekleri,diger ziyaretcilerin bunlari okuyabilecegi sayfa yaratmanizi saglar.
Sitenize anket: Sizin belirleyeceginiz bir konu uzerine ziyaretcilerin anket oylamasini saglar.
Sitenize chat odasi: Ziyaretcilerinizin sayfa uzerinden baska ziyaretciler ile chat yapmasini saglar.
Sitenize e-card servisi: Ziyaretcilerinizin siteniz uzerinden sevdiklerine e-card gondermelerini saglar.
Sitenize linkler sayfasi: Sitenize gelen webmasterlarin sizin acacaginiz bir sayfaya sitelerini kaydetmelerini,diger kisilerin bu siteleri gormelerini saglar.
Sitenize site icin arama motoru: Ziyaretcilerinizin sadece sizin siteniz icinde arama yapmalarini saglar.
Sitenize tavsiye formu: Sitenizi begenen bir ziyaretcinin sayfaniz uzerinden form araciligiyla arkadaslarina sitenizi tavsiye etmesini saglar.

L

label

Misafir
vay canına bu bravenet.com neymis oyle :))
arkadasım kullandın mı iyi falan diyorsun bilelim ona gore kullanırız bence onlar stats ları bile tutmaktan acizler..
saygılar&selamlar

LostDreamer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet kesin tavsiye ediyorum zaten iyi hit alıyo böle şeyler para kazanırsın emin ol :cool: ID Link wer heryere böle forumlara kazan

L

label

Misafir
evet
bravenet.com denedim kendim diger sitelerimden uye oldum arkadasları uye ettirdim ama malesef hicbirini saymadı + 15 gun bekleyin diyor statlar gorunene kadar ama malesef ondan sonrada birsey olmuyor denemeden emin olmadıgınız konularda lutfen biraz daha dikkatli davranın

LostDreamer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
label' Alıntı:
evet
bravenet.com denedim kendim diger sitelerimden uye oldum arkadasları uye ettirdim ama malesef hicbirini saymadı + 15 gun bekleyin diyor statlar gorunene kadar ama malesef ondan sonrada birsey olmuyor denemeden emin olmadıgınız konularda lutfen biraz daha dikkatli davranın

Hile yapmassan kimse ödememeslik yapmas buna zirzopta dahil

M

mp3turk

Misafir
zirzoptaki pi_çler de 100 milyonum var. ulan muna ko_yim hepsinin. dünya kadar paramı yedi lan bu sponsorlar. tek bir hile bile yapmadım. cxc yi tek geçerim. cj deki ipneler de kaç kere iptal etti hesabımı. artık bunaldım şer_efs_izlerden yaaa.

ödeme alabildiğim şirketler

www.clickxchange.com 500+ $
www.compactbanner.com 187 $

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5