İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

brinkster.com yardım

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
brinkster.com dan sayfanın açılış sayfanı nasıl yayınlanır adresi yazıyorum free web site vs yazıyor bı dır komutu sanırım alt dosya değilmi yardımcı olursanız sevinirim aspyi çok iyi bilmiyorum öğrenmeye çalışıyorum benim yapmaya çalıştığım deliste 2 yi buraya taşımak ve bir toplist kurmak :oops: yardım ederseniz sevinirim
iyi kalın

bettle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Daha yolun çok başındasın anlaşılan. ANlattığından anladığıma göre dosyalarını servera yüklememişsin bu yüzden brinkster sunucusu kendi kuymuş olduğu dosyayı görüntülüyor. FTP ile dosyalarını yüklemen gerek. Ondan sonra zaten default.asp dosyasını kendisi ekrana bastırır.

Kolay gele..

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum gerçekten aspde yeniyim ve öğreneceğim şimdi ben dosya yöneticisinden dosyaları yüklüyorum ftp den nasıl yükleyeceğim

K

kerim_abdülcabbar

Misafir
brinkterda ftp programı desteği yok

yani dosyalaronı siteden ve internet explorerdan yapabilirsin

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide bahsettiğim sorun çıkıyor açılış sayfası defaul.asp olmuyor. hala onların free web site felan yazıyor. açılış sayfasını default asp yapmak için ne yapmam gerekiyor. iyi günler.

K

kerim_abdülcabbar

Misafir
brinkterde login olduktan sonra sitede
file transfere gel
sonra sol altta
5 tane gözat butonu vardır
birinde default.asp ni seç kendi bilgisayrındakini sonra tamam de

sen index.htmyi default.asp ye nasıl çevireceğini sormuyosun umarım

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim brinkster artık asp desteklemiyor herhalde default.asp gönderiyorum açılmıyor default.htm gönderiyorum kabul ediyor bozuk bir safa açılıyor.

K

kerim_abdülcabbar

Misafir
olurmu öyle şey.
bütün brinkter kullananlar ayaklanırdı .
benim arkadaşım brinkter de .

sen defaut.asp yi default.htm olrak gönder.
yani uzantısı değiştir

sonra brinkterde file transferde adını değiştir default.asp

S

siircinin_mekani

Misafir
anasayfa olarak hazırladığın sayfayı deault.asp veya index.asp isimlendirip brinksterin içine at.daha sonra ilk kayıtlı olan default.htm (free web yazan )dosyasını sil.default.htm yi seç delete de
bir dosyanın ismini değiştirmek istiyorsan değiştireceğin dosya veya sayfanın bir defa tıklayıp rename butonuna tıkla.yeni ismi yazıp enterla.örneğin ana.asp yi anne.asp olarak değiştirmek istiyorsun.ana.asp yi seç renameyi tıkla ve anne.asp yazıp enterla.
yeni klasör yaratmak için create files tıklayıp klasör ismini yaz.
takıldığın bir yer olursa seve sve yardımcı olurum

http://www.siircinin.mekani.com
http://www.insaatgunduz.edu.tr.tc

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5