İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Brinkster Hosting (USA) İyi fiyat ve Süper Hizmet

bukotezo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir arkdaşımın tavsiyesi ile kullanmaya başladığım Brinkster Hosting Şirketinden çok memnunum ve sizinlede paylaşmak istedim. Firma USA firmasıdır.

Arkadaşım 2001 yılından beri kullanıyormuş ve çok memnun olduğu için bana önerdi bende kullanmaya başladım ve geçekten hızlı ve güvenilir.

24/7 teknik desteği var canlı chat olarak çok kısa zamanda destek alıyorsunuz.

Aldığınız accounta göre reseller gibi kullanma şansınız var bir accountta mesala 100 site barındırabiliyosunuz.

Diğer özellikleri için aşağıdaki linke tıklayıp siteden bakabilirsiniz. Almak ister ve sorularınız olursa banada sorabilirsiniz. Hosting konusunda bugüne kadar sıkıntılar çektiğim ve böyle güzel bir yer bulduğum için tavsiye etmek istedim. Ayrıca aşağıdaki link referer dır banada küçük bir katkınız olmasını isterseniz burdan alabilirsiniz.

Brinkster Hosting

Hepinize Kolay Gelsin.

Y

~ yknTR ~

Misafir
reseller gibi kullanma NASIL oluyor? Hangı paketlerde geçerli?

Mısal ben aylık 4.95 lık lınux paketini istiyorum.

bukotezo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi mesala 50 tane site koyma hakkın var bir default.asp yada .php dosyası oluşturuyorsun.

Bu sayfada senin dah aönceden belirttiğin domain namelerini giriyorsun.

mesal xxx.com yazılırsa diyorsun benim klsörlerimdem /abc/ ye git

xxx.com siten /abc/ klasörünün içinde oluyor

yyy.com siten diyeim /yyy/ klasörünün içinde oluyor

yani browserden biri www.xxx.com yazarsa bu www.xxx.com/abc/index.html gibi açılıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5