İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Britney Spears bile Adsense Kullaniyor :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
sen o adı günde kaç kişinin aradığını biliyormusun kesin aylık 200-300 000 kırıyorlardır:D google bile gidip yalvarıp koydurtmuş olabilir:D

BLooDLeSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
britney spears aramalarında ilk sırada çıkıyo.boş olsa bile hiç yoksa günde 50 tık alıyodur.:D

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kurallar arasinda çok aranan kelimelerin yönlendirildigi siteler ya da jenerik domainler bos dahi olsa adsense kullanabilir diye madde yok, kural kuraldir bence....

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Valla süper bence. Amerika'da ki adsense kullanıcıları gıcıklık olsun diye paso basıyo olabilir :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
o kelime uzun zamandır google da en çok arananlar listesinin başında ayrıca siteleride boş değildi benim bildiğim sadece yapım aşamasında galiba... Kurallara gelince google kuralalrı kime göre düzenliyor sanıyorsunuz reklam veren o siteye reklam vermek istiyorsa kim o siteyi engelleyebilirki adsense den:D

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
3-5 kuruş kazanıp kendilerine hotdog alsınlar diye tıkladım.
Jennifer lopezin sayfa açılınca birden "Do It, Do It / You Do It, Do It / You're Doin It Well" diyte bağırınca korktum açıkcası :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
O reklamlar sanatcının degil baglı oldugu plak şirketine aittir bence. Plak şirketi anlaşırken bütün isim haklarınıda aldıgı için firma hesaplarıdır kesin.

Yapım aşamasındayış şeklinde alanada reklam koyması dogal onlar bu işi ilegal olsun diye degilde 5-6 günde sistem yeniden kurulacagını bildikleri için kural ihlali görmezler bence

iyi parada kazandıkları kesindir.

myguitar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşin açıkçası iyi para kazanabilirler fakat diğer etkinlikler yanında adsense çerez parası gibi gelir.

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
britney'in cıbıl fotografı var elleriyle kapatmış bence ban yemesi lazım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5