İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Broken'den Kupon Alan Kım Var ?

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ana Başlık nerden değişiyor bilmiyorum ama ( SON ZAMANLARDA KUPON ALIP AKTİF EDEMEYENLER)
Kupon Alıpta aktif eden arkadaşlar varsa yazabilirmi ?

S

serkanus

Misafir
alıp da aktif edemeyen varsa onlar yazsın hatta hic yazmasınlar yazmalarına gerek yok aktif edememekle brokenın kuponları ne alaka? aktif edemiyosan o senin problemin. adwords olayında zaten en önemli olay kupon aktivasyonudur yoksa herkes hazır hesap satar.
konu başlığın kupon aktivasyonu olmalıydı "broken"dan alanlar diyerek yanlış bir noktaya gidiyor cümlen

bu ara google da dalgalanmalar var kredi kartlarıyla aktivasyon da bugünlerde yaşanan bir sorun
aktivasyonda sorun yaşamak istemiyorsanız EFT yapın 14 ytl 24 saatte hesabınız aktif oluyor

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alıp da aktif edemeyen varsa onlar yazsın hatta hic yazmasınlar yazmalarına gerek yok aktif edememekle brokenın kuponları ne alaka? aktif edemiyosan o senin problemin. adwords olayında zaten en önemli olay kupon aktivasyonudur yoksa herkes hazır hesap satar.
konu başlığın kupon aktivasyonu olmalıydı "broken"dan alanlar diyerek yanlış bir noktaya gidiyor cümlen

bu ara google da dalgalanmalar var kredi kartlarıyla aktivasyon da bugünlerde yaşanan bir sorun
aktivasyonda sorun yaşamak istemiyorsanız EFT yapın 14 ytl 24 saatte hesabınız aktif oluyor
Bak güzel kardeşim Bunu forumda şunu kimse anlamıyor. Bir broken senin alışveris etıgın kadar benimde alışveris etıgım birisi. Ama nedense bunu senin gibi bir çok insan yapıp olayı agresifliğe vuruyor ve konu gercek konun dışına taşıp bizlerde gerekli cevapları alamadan mağdur oluyoruz. Şimdi arkana yaslan ve guzel oku.

1) Ben ben kımseyı eleştırmedım farkında isen kıse bırsey yazdım. Direk saldırı ve savunmaya geçtin, bundan sonrada savunmma ve saldırı yapma bırak bilgi alalım.

2) Ben dun kendisi ile konustum ama hıcbır bilgi vermedi. bende benım acele cıkacagımı söyledim, lütfen forumda bizi bilgilendirirmisin dedim. sabah heycanla geldim ( çünkü hala kuponlar aktif degildi) Yazdıgı sey ilginicti. 31.12.2006 tarihli kuponlarında son kullanma tarihi bitecektir. yazmıs bende gerek bu arkdaşdan kupon alan ınsanları buldum konuştum. Konuşma neticesinde onlarında aktif edemedıgını gordum

3) Bize ısrarla yani Brolen ısrarla havele dedi. Ben sana dun mesaj attım. Sen bana ne dedın şimdi ne dıyorsun. Sen bana dedın kı 3-4 içinde aktif olur. şimdi 24 saat dıyorsun. Ben 3-4 gun bekleyemem üstelık 1 hafta süren adam bılıyorum. Bak O Broken'in hesap forumuna gir ne yazıyor benım yorumlarımda. Buraya güzel oku öle gel.

4) Önemli olan kupon aktivitasyonu yazmıssın. Ben hesap satıgını duydum öle geldim. Ve dedım kı Broken ben hesap istiyorum. Oda dediki Uğraşması zor oluyor, o yüzden kupon satıyorum. Bende dedım kı sorun olmazsa aktif ederken bende alayım dedım. Sorun cıkmacagını söyleyen arkadaş bana hemen sattı. Bende aldım Hemde 7 tane. ( Sorun olacagını bıle bile almam dımı ) Ve yeniden söyluyorum o forumun basında ne yazıyor. Sorunsuz çalışan ?

5) Son olarak bu konuyu sen getirdin buraya kadar ve benı acıklama yapma durumunda bıraktın. Kimse burda brokeni suclamadı bilgi almak istedi. Lütfen senin gibilerde varsa yazmasınlar. Ben bilgi istiyorum Polimik değil. Ve lütfen saldırı veya savunma yapıcaksan yazma. Bilgi yazıcaksan şimdiden saol.

S

serkanus

Misafir
sen eğer broken'dan kupon alanlar demeseydin bende bu başlığa herhangibir msj yazmazdım. kupon kupondur ha brokendan ha başkasından aktif edemiyosun kuponun değil senin sorunundur. ben aktif ettim brokendan aldığım kuponları ??? evet ettim mis gibi çalışıyor demekki sorun sende. kimseye çamur atmadan yaz lütfen. o zaman bilgiye ulaşabilirsin.

ben de dün sana yazdığımda havale ile ne kadar sürede aktif olacağını bilmiyordum senin msj olayından sonra akşam 17 sularında aktif oldu önceki gün öğlen yaptığım eft.demekki 24 saatte aktif oluyor.
en güzel yol havale ben bunun haricinde bişey demedim.

broken başlıkta da yazdığı gibi hazır aktive edilmiş hesap satışı ile başladı ancak sonra vazgeçti duyuru yaptı ve hesap satmıyorum kupon satıyorum dedi.
geç kaldın hesap satın almakta.
sorun çıkmayacak demiş doğru demiş sorun yok aktivasyonda.
özellikle havale seçeneğini vurguladı forumda aktivasyon için
iyi oku yazılanları yoksa boş bir tartışma yaratmaktan öte gitmez.

çok açık bişey var. broken diye demiyorum
sen birinden kupon aldın hazır hesap almadın.
kuponu aldın ondan sonra satıcının sorumluluğu bitti
sonra sen aktive edemezsen senin sorunundur bu
kredi kartıyla son günlerde aktive edemiyoruz diye bilgi geliyor insanlardan.
havale seçeneğini kullansaydın sorun yaşamazdın.

dediğim gibi brokendan kupon alanlar diyerek yaptığın şey brokendan kupon aldık fos çıktıya getireceksin ! yok öyle bişey güldürme beni

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bak hala tartışma cıkarmak ıcın zemın hazırlıyorsun. Arkadaşım sen nasıl okuyorsun yazılanları. Tamam nerden duzelıyor bu başlık düzelteyım senin dedıgın olsun. Ama gözünü seveyım sen yazma. Senın gibi bir kaç tip daha var insanların sinirleri ile oynuyorlar kavgalar cıkartıyorlar sonrada adam yok yere ban yiyor sus tamam mı. Kötü birsey yok orda. Tekrar oku. Ve durmadan senın sorunun senın sorunun deyıp durma. 7 tane hesap almısım dıyorum guvenmesem almam dıyorum anlamıyormusun sen ? Sana bıle yazmısım beklemısım bılgı toplamısım. Sen bıle 3-4 dedın ben beklıyemem . Senden daha iyi okudum ama ben emın olmadan yazmam. Bilgi istedim gelmedi broken bırsey yazmıs kuponların son tarihi ile ilgili bende ne oluyoruz dedım. Git oku forumda. Ve süreki nedense bırden şiddetle savunmaya girdin. Hıc anlam veremedım. Ama yınede senın gibi arkadaşlar vardır dıye düzelticem. istedıgın tarz yazıcam

S

serkanus

Misafir
sen yenisin sanırım olayları ve yazılanları algılayamıyosun.
ben sana bilgi vermek için yazıyorum şuan. ama senin gibi tipler diyerek, Sus diyerek saygısızlık yapma bu forumda herkes birbiriyle kardeş kardeş yazışır bu tip saygısız kelimelerden uzak durmanı tavsiye ederim. ben hiç tartışma yaratmadım forumda senin nitelediğin tarzda kimse yok herkesin yazdıkları kayıtlı.

broken ın o msj da yazdığı şey şu:
C/tesi yine bakım var belki ozaman yine birşeyler degiştirirler Muhtemelen 31.12.2006 tarihli kuponların tarihide geçmiş olur

demek istediği bu aktivasyon sorununa ek olarak halen 31.12.2006 da bitmesi gereken kuponlar çalışıyor (aktive edilmeye devam ediyor) dalgalanma var dalgalanma bitince 31.12 kuponların süresi dolunca aktivasyon sorunu yok olur.
31.12 kuponları ile ilgili bize sattığı kuponlarla ilgili değil.
31.12.2006 son kullanımlı kuponları satabilecek biri mi sanıyosun broken ı?
dediğim gibi yenisin birileri hakkında bişeyler yazmadan onu tanıman lazım.

sen halen yukarıdaki msjında şunu yazmışsın
7 tane hesap almısım dıyorum
sen hesap almadın kupon aldın.

sende okuyosun bende okuyorum ama sen anlamamışsın tek fark bu
benle ilgili yorum yapmazsan bi daha msj yazmam zaten

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bak. Ben ne yazıyorum sen ne dıyorsun. Ben sadace kendı kafamdan uydurmuyorum bunları. Ben tek kendım okumadım başkalarınada okuttum. Onlarda benım algıladıgımı algıladı. Ben daha cok araştırdım hatta arkadası cepınden aradım sanırım duymadı. En son artık bır kac kişi başka seyler yazdı bende du bakalım ögrenırız dıye actım. Hesap degıl evet kupon aldım. Ne aldıgım belli zaten "kuponnnn" Nerden ne yakalasamda olay cıkarsam dıye bakıyıorsun. ama senın oyununa gelmıcem. Ve hala ben sana kimseyı suclamak degıl son alınan kuponlarda aktif edemeyen insan varmı dıyorum. Hesaplar gecersız mecersız demıyorum. benım 2 yazımdan niteliğim ne anlıyamazsın. Konu seni ilgilendırmıyor zaten bilgi veren biri değilsin Hem bır tek sen anlamıssın o son mesajda ne yazdıgını. Benım sordumlarım neden anlamamıs hayret. Bir müşteri bır malı alır anlamazsa sorar ve cevap bekler. Saldırı değil.

Son olarak yazıyorum. Benim kımseyle sorunum yok, Ama lütfen bu durumda olan insanların üzerine saldırı seklinde gelmeyın insanlarda sorunlarını çözsünler, Ben farkında ise yazımı bile değiştirdim.

S

serkanus

Misafir
broken online olunca gerekli bilgiyi verir anlamadığın noktaları açıklar.
saldırı seklinde gelen olduğunu sanmıyorum.
kolay gelsin

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet serdar beyin başlıgı kötü bir niyetle açmadıgını biliyorum.

Ama yinede sorun benim kuponlarımdan oldugunu düşünen varsa: ilk önce hesabı normal bir şekilde aktif edin(Kuponsuz) daha sonra hesap aktif olduktan sonra "Faturalandırma Tercihleri " bölümünden kuponu ekleyin. Ozaman sorunun nerde oldugu açıkca ortaya çıkar :)

Bir kaçgün önce aktif edip sattıgım hesabın resmi:

billingnm0.jpg

activatedux4.jpg

Hesap herzamanki gibi normal bir şekilde aktifoldu.

serdar ceylan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vermiş olduğun bilgi ve forumu yanlış anlamadığın için teşekkür ederim.

Söylemiş olduğun bilgileri yerine getiricem. Bilgisini dönerim belki diğer arkadaşlarında işine yarar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5