İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BTC-ETH Anında Alım-Satım %100 Güvenilir | 10 DK da Transfer | Günlük 50 BTC İşlem Hacimli

speedsunucum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kripto-evi.png

ONAY ALMADAN YAPILAN ÖDEME VE İŞLEMLER KESİNLİKLE KABUL EDİLMEZ VE DOĞACAK SORUNLAR KARŞI TARAFIM SORUMLULUĞUNDADIR
Paradan çok güvene önem veren bir dostumuz, kardeşimizdir. Sayısız kez ticaret yapmış ve hiçbir sıkıntı yaşamamamışızdır. Kendisiyle dost olduk.
Borç para lazım dese gözü kapalı olarak verecek onlarca kişi tanıyorum.
Güvenilirdir, tertemizdir.
2 Bin TL değerinde BTC bozduruldu. Hızlı bir arkadaş tavsiye ederim.
toplamda 30.000 TL yi geçik eth aldım problemsiz ve hızlı işlemler teşekkür ederim
[/CENTER]
6K TL'ye yakın BTC satışı yaptım. Önce BTC gönderip sonra ödeme aldım. Saolsun arkadaş oldukça ilgilendi. Güvenilir biri.
12k lık coin alındı sorunsuz
Kardesim hayirli olsun site tamamen aktif hale geldiginde ozellikle yurt disinda yasayanlar ragbet gosterecektir eminim digerlerinden cok daha onde olacak bende merakla bekliyorum bahsettigin ozellikleri olmasi bile digerlerinden farkli yapacak hadi bakalim bekliyorum..... kardesim sana ve arkadaslarina kolay gelsin
Çok efendi bir arkadaş. 1000TL'lik BTC bozdurdum. Hem muhabbet ettik hem güzel komisyon oranı sundu sağolsun Hayırlı işler hocam.
btc alınmıştır . ilgili arkadaş teşekkürler
bitcoin ödemesi yaptırılmıştır teşekkürler güvenilir
sağolsun kardesim ücretsiz transfer yaptı gayet ilgili
Bitcoin satılmıştır Arkadaş oldukça ilgili hiç bilmediğimiz konularda yardımcı oldu sağolsun gözünüz kapalı güvenip işlemlerinizi yapabilirsiniz. Önce btc aldı hesaba geçince ödemeyi yaptı teşekkürler tekrardan
2 LTC işlem yapıldı teşekkürler
Btc alındı. Güvenilir ve hızlı hizmet. Çok teşekkür ederim.
bir miktar eth alındı.. ilgili arkadaş.
Hayırlı olsun, kısa bir süredir BTC al sat hizmeti alıyorum. Güvenilir sorunsuz hizmet istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum.
Arkadaştan 3.000 TL lik BTC aldım. Doğrusu hem komisyon oranları uygundu hemde çok ilgili bir arkadaştı kendisi. Beni yarı yolda bırakmadı yani. Söylediklerini zamanında yerine getiren bir arkadaş. Doğrusu iş yaptığım insanların sözlerine sadık olmalarını ve yaptıkları işe önem vermelerini istiyorum. Bu arkadaş gerçekten işine önem veren dürüst bir arkadaş. İş yapmanızı tavsiye ederim. Ben memnun kaldım yani arkadaş ile iş yapmaktan. Teşekkür ediyorum kendisine.
Yüklü BTC işlemi yapıldı. çok hızlı. teşekkür ederim
arkadaşla 35 bin tl ye yakın işlem yaptım parça parça 1 tanesinde bile sorun yaşatmadı. sayesinde paramı 2 katına yaklaştırdım sadece satmıyor ihtiyaç duydugunuzda yardımda ediyor saat kaç olursa olsun. kendisi işinin ehli güvenilirdir. sadece alım satımda değil her konuda desteği fazlasıyla oldu.
100 dolarlık alım yapıldı gayet hızlı ve güvenilir. bol kazançlar
1000 TL'lik Eth alımı yapıldı, gayet saygılı bir arkadaş...
BTC Satıldı. Güvenilir üye hızlı işlem.
BTC Alındı.Arkadaş çok saygıdeğer ve iyi bir insan kendisine teşekkür ederim.
10k btc alındı. hızlı ve son derece güvenilir, ilgili bir arkadaş. tavsiye ederim.
1,8 BTC satılmıştır Hızlı ve güvenilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5