İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu acaba Yeni bir rezaletmi?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Mrb. Arkadaşlar az önce başıma çok ilginç bir olay geldi. Çok yakınen tanıdığım ve hatta günün 16 saati aynı ortamın içinde olduğum bi arkadaşımın az önce msn adresinden bir mesaj aldım.

Mesajı aynen kopyalıyorum buraya

Kod:
wWw.*************.Com YAYINDA!!!!:
tam senin telefona gore http://www.s*****ng.com/d.php?0d4fb5

Yukarda linki editledim link yabancı bir adrese ait fakat işin garibi direk ringofon oyun mevzusuna yönleniyor.

işin ilginç tarafı bu arkadaşımın bu saatte online olmasının ve hatta bana böyle bir mesaj yazmasının imkanı yok. Telefonud i-mate pocket pc telefonumda böyle birşeyin çalışmadığını bilir + ringofon olaylarınıda bilir.

Ne dersiniz spam da yeni bir sayfamı açılıyor.

Şayet öyle birşey ise gerçekten yazıklar olsun diyorum.

Maximusfel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı şey 10 dakika önce benimde başıma geldi. hem de host firmamın yetkilisinden. nedir bu diye sordum cevap vermedi. zaten çevrimdışı gözüküyordu. ayrıca onun bu şekilde bir mesaj atmayacağımdan adım gibi eminim. bu işte bir iş var!

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
1 saat once kardeşimin msn sinede geldi aynı mesaj bilgisayarda ben oturuyordum ringofon acılınca kapattım sayfayı

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yeni bir virüs sanırım ama nasıl bulaşıyor bilmiyorum. Bu konuda fikri olan varmı aynı şey bizimde başımıza gelebilir

CeeK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde Exploit var exeyi yediyseniz örnek veriyorum Spam olarak Email yolluyor msn listenizdeki herkese ringo walla adamlar ückagıtla zengin oldular

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Dinime söven müslüman olsa bari derler bilirmisin CeeK, seninkide o hesap, neyse bu spamdan emailine dusenler mailin header kismini bana gonderebilirlermi?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar spam gönderen bazı mail gönderme programları ile isterseniz [email protected] gibi bir mailden bile gönderebiliyorsunuz gönderen kişi istediğiniz mail kullanıyor buda bir prohgram oyunu o yüzden arkadaşınızı böyle bişi yapmıcagı kesinse elbetteki spamdır.

Kahramankentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla aynısı demin benimde başıma geldi.Cevrim dışı biri yolladı tanımıyordum.

tam seni telefonuna göre dedi.Bende benim telefonumun markasını nereden biliyosunki diye yazdım yollayacaktım ileti gönderilmedi

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Loi, mail değil bu bildiğin MSN mesajı.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Evet arkadaşlar bu mail değil. Spam maillere alıştık artık bu bambaşka bir olay. Bahsettiğim olay MSN de gerçekleşti. MSN den mesaj geliyor.

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makinesi bi şekilde ele geçirilmiş msn kullanıcılarının veya msn listesi ele geçirilmiş msn kullanıcılarının haberi olmadan atılan bir mesaj. bence (şu online mı değilmi sitelerini kullananların başına gelecek bişey gibi duruyor)
çünkü banada hiç böyle birşeye tenezül etmeyecek, şirket sahibinden mesaj geldi kendisini uyardım temizlik yapması söyledim fakat bişey bulamadı destek için gidicem bakalım ne çıkacak. yani ucuz oyunlarla iş yapmya çalışan birileri .

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
affiliate numarasını kaydedip söyleyeseydik ringofona bari.

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
affilate id buldum işe yararsa . kendileri yaptırdıysa bi işe yaramaz zaten

affiliateID=57625&z=3

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Kaspersky bu virusu yakaliyor arkadaslar haberiniz olsun. Downloader ile dosyayi yediriyorlar pesinden surekli email gondermeye basliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5