İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu acaba Yeni bir rezaletmi?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
az önce geldi gene
svcmarketing.com diye bir yerden yönleniyor, whois gizli :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heryerden ringofon reklamı yağıyor, bunun sonu nereye varacak acaba, adsense ringofon reklamı dolu,spamlar sabah akşam geliyor, birde msn mesajları çıkmış.gına geldi artık.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
spam mail olayına mavikalp.net de katılmıs, sahibi de akif öztürk gözüküyor whois sorgulamasında. gözümüz aydın.

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim kardeşimede benden mail gitmiş diyo bu garantiarkadaş ne dedim sakın girme ben sana öyle bir mail atmadım, diyor toplu mail atmışsın banada gelmiş. Ne olacak bunların hali bıktım artık ilgilenecek kurum kuruluş yokki bildirsek.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sanırım biri bir çok bilgisayara virüs bulaştırmış şuanda reklam amaçlı msnden mesajlar gönderip duruyorlar. Ringofondan sonra yeni bir sitenin reklamını yapmaya başladılar. Bir kaç kere geldi bana aşşağıdaki mesaj.
msnde seni kimlerin engelledigini gosteriyor, ben denedim calisti

http://www.b****delete.com/

CeeK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dinime söven müslüman olsa bari derler bilirmisin CeeK, seninkide o hesap, neyse bu spamdan emailine dusenler mailin header kismini bana gonderebilirlermi?

Bir kişi hakkında yorum yapa bilmen için o kişiyi yakından tanıman gerek onun bunun söylemleri ile hareket etmek degil , nedemek istedigini anlamadım yada anlamak isetmedim açık konus buradaki herkesde nedemek istedigini anlasın
Egerki varsada bir problemin özel mesaj atarsın bunun yeride burası degil

NOKTA.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi