İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Adam Mükemmel Yazıyor! En Net Makale Yazırı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eminszer34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar, makale sektörü içerisinde uzun süredir bulunan birisiyim. Hem yazdım, hem de birçok yazarla çalıştım. En son çalıştığı arkadaşlardan birisi, bugüne kadar çalışmış olduklarımın en iyisidir.

Sizin de bu arkadaştan yararlanmanızı tavsiye ederim. Kendisi, bionluk.com üzerinden çalışıyor ve çok iyi müşteri yorumları almış. Sadece bir işi teslim edemediğinden dolayı "işi teslim edemedi" olumsuz bildirimi var. Yani makalelerinin özgün olmaması veya kötü olmasından dolayı almış olduğu bir olumsuz yorumu yok.

Bana da kendisi çok yardımcı olduğu için kendisini tavsiye edeceğime dar vermiş olduğum sözü bu paylaşımla tutmuş oluyorum.

Makale yazarının referansları, iletişimi için link: https://bionluk.com/uzmaninyeri/dis...gUn-makaleler-yaziyorum-3322/#ort=uzmaninyeri

akin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kişinin skype cep veya email adresi varsa pm olarak alabilirmiyim

wwhalilww

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam siz ne tür bir dolandırıcılık yapmaya çalışıyorsunuz ? hem arkadaşı öneriyorum diosunuz hem buyrun skype adresim diosunuz kendi hesabınızı başkasının hesabı diye yutturuyorsunuz. oda izmirde sizde izmirde aa ne büyük bir rastlantı.

yani böyle yapacağınıza direk kendinizi tanıtsanız daha iyi değilmi

eminszer34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam siz ne tür bir dolandırıcılık yapmaya çalışıyorsunuz ? hem arkadaşı öneriyorum diosunuz hem buyrun skype adresim diosunuz kendi hesabınızı başkasının hesabı diye yutturuyorsunuz. oda izmirde sizde izmirde aa ne büyük bir rastlantı.

yani böyle yapacağınıza direk kendinizi tanıtsanız daha iyi değilmi

Merhaba kardeşim, kendisi zaten benim arkadaşım. Hesabı da ikimiz yönetiyoruz. Yani yazar ekibi gibi düşün. "Bu adam mükemmel yazıyor" başlığı da bir dolandırma değil, konuya kişilerin ilgisini çekme taktiğidir. Ticaret bu şekilde yapılır.

bulent_dogan81

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz garip biri ticaret taktik yöntemi daha farklı yazabilirdiniz daha açık ve net olabilirdi neyse hayırlı satışlar

mbugrad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Ticaret bu şekilde yapılır" diye bir şey yok. "Bu şekilde de yapılır" diye bir şey var. Sizin bu yaptığınız stratejik self-promosyon. Bu yöntem kimi insanlar üzerinde olumlu etki yaratabileceği gibi birçok kişide de olumsuz etki yaratabilir. Mesela bende olumsuz etki yarattı. Çünkü ben ticarette samimiyeti tercih edenlerdenim.

eminszer34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Ticaret bu şekilde yapılır" diye bir şey yok. "Bu şekilde de yapılır" diye bir şey var. Sizin bu yaptığınız stratejik self-promosyon. Bu yöntem kimi insanlar üzerinde olumlu etki yaratabileceği gibi birçok kişide de olumsuz etki yaratabilir. Mesela bende olumsuz etki yarattı. Çünkü ben ticarette samimiyeti tercih edenlerdenim.

Burada bir yanlışlık yok! Arkadaş gayet güzel iş yapıyor. Bende ona yardımcı oluyorum.

eminszer34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makale işi isteyen irtibata geçebilir... 300 kelimesi 3,5 lira. Ancak özgünlük kontrolünden geçtikten ve kabul edildiği zaman ödeme yapılır.

Msnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kişisel olmayan ancak farklı kişilerin (bu en yakın arkadaşınız olsa bile) burada bu tür konular ile öne gelmesi bence hiç uygun bir durum değil. Ayrıca yukarıda belirtilen gibi kişisel skype adresinizi verip de o konu ile bizzat ilgilenmeniz de gerçekten enteresan bir durum. Burada ben dahil "Makale Hizmetleri" veren kişilerin bu tür konu başlıklarının açılmasına olumlu tepki vermeyeceklerine de eminim.

eminszer34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kişisel olmayan ancak farklı kişilerin (bu en yakın arkadaşınız olsa bile) burada bu tür konular ile öne gelmesi bence hiç uygun bir durum değil. Ayrıca yukarıda belirtilen gibi kişisel skype adresinizi verip de o konu ile bizzat ilgilenmeniz de gerçekten enteresan bir durum. Burada ben dahil "Makale Hizmetleri" veren kişilerin bu tür konu başlıklarının açılmasına olumlu tepki vermeyeceklerine de eminim.

Yapmış olduğumuz iş ticarettir. Alışveriş sonucunda müşterilerimize kaliteli hzimet sunuyorsak, memnun ediyorsak, sanırım ortada bir hilekarlığın olmadığına kanaat getirmek gerekir. Yorumlarımız ortada, yaptığımız hizmetten memnun olmayan imse yok. 500'den fazla kişiyle profesyonelce çalıştık ve çalışıyoruz. Buyurun sizde rekabetin içerisinde yer alın. Herkes rızkını yer :)

iyi çalışmalar.

eminszer34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Ticaret burada bu şekil yapılır kardeş. Olumlu katkılarını gördük. Görmesek, silmiş olurduk. :)) Biz yılların tecrübesiyle iş yapıyoruz.

İş bilinin kılış kuşananındır bilesiniz.

mbugrad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ticaret burada bu şekil yapılır kardeş. Olumlu katkılarını gördük. Görmesek, silmiş olurduk. :)) Biz yılların tecrübesiyle iş yapıyoruz.

İş bilinin kılış kuşananındır bilesiniz.

1.si ben senin kardeşin değilim. bana "kardeş" diye sokak ağzı ve maganda vari şekilde hitap edemezsin.

2. si işini çok ciddi yapıyor olsan bu yazdığıma aylar sonra değil hemen cevap verirdin.

3.sü 25 yaşında birinin "Yılların tecrübesi" ne kadar olursa, sendede o kadar tecrübe olabilir en fazla.

eminszer34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.si ben senin kardeşin değilim. bana "kardeş" diye sokak ağzı ve maganda vari şekilde hitap edemezsin.

2. si işini çok ciddi yapıyor olsan bu yazdığıma aylar sonra değil hemen cevap verirdin.

3.sü 25 yaşında birinin "Yılların tecrübesi" ne kadar olursa, sendede o kadar tecrübe olabilir en fazla.

hayırdır kardeş :) neden bu kadar sinirlisin ki. anlamadım kötü söz söylemedik. çok yoğun çalıştığım için ancak cevap yetiştirebildim. birinci sınıftan beri yazıyorum. bu yeterli bir tecrübe değil mi ? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5