İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu adresi nereden bulurum ?

izmirli35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ekranalntstx1.jpg

ya bir site vardı o resimdeki turuncu şey gibi forum sağ üstüne logo gibi bişey yapıyodu işte ) ama adresi unuttum .adresi biliyosanız yazarmısınız arkadaşalr.o adresede bu siteden girmiştim.ama şimdi bulamıyorum

izmirli35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o siteye yazdım arkadş ama photoshop da yaptım dedi söylmek istemediğinden :)
bana hangi adresten yapıldığı lazım :)

Voyvoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'dan "sağ köşeye Türk bayrağı" diye yazarsan birçok cevap gelecektir, baktım html kodlarını bile yazmışlar resmin uzantısı değiştirirsen işine yarar sanırım.Kolay gelsin

izmirli35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende türk bayrağı var zaten.sağ üst köşeye türk bayrağı yok hem :)
benim istediğim sağ üst köşeye bant gibi bişey üstüne Sitemin ismini yazıcam.bir kaç gün önceye kadar vardı vb teması değişince kaybettim :S

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
türk bayrağı yerine kendi yaptığın birşeyi koyabilirsin kodları varsa üstünde oynaman kolay olur. Aynı boyutta yada olan resmi ps ile değiştirmen yeter:)

izmirli35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok teşekkür ederim awos kaç gündür bu siteyi arıyorum ben :):):)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi