İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu adsense beni delirtecek

M

malatyasporlu

Misafir
arkadaşlar adsenseye kabul edildim fakat günlük tekili 20-30 civarı olan bir siteyle sitenin tekili az olduğu için oraya koymayıp www.turkgazete.tk adında site yapıp google reklamlarını oraya koydum dün çok iidi reklamları gösteriyordu bugün hep genel hizmet reklamları acaba benim makinedenmi böyle bişi var neden oluyor acaba siteyi göreceğiniz gibi iframeyle yerleştirdim ondanmı titleyimi deiştirsem ne yapsam bi akıl verin teşekkürler...

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malatyasporlu,
bıldıgın gıbı adsense sıtenın ıcerıgıne gore reklam cıkartmaktadır.
senın sıtende de herhangıbır ıcerık olmadıgı ıcın (sadece lınk ve ısım var) reklamların cıkmaması gayet dogal.

Arada bır cıkması da dogal ama genelde sıtende reklam gozukmeyecektır.
gozukmesını ıstıyorsan sayfana bıraz metın yazman gereklı..

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün öğrendim ki eğer sitede çıkan herhangi bir keywordle alakalı reklamlara tıklanmıyorsa google o kelimeyle alakalı reklamları artık sitende göstermemeye başlıyor. Titleı metayı keywordleri robot.txt yi değiştirirsen farklı keywordler koyarsan sonuçlara yansicaktır.

M

malatyasporlu

Misafir
örneğin ne yazayım en çok kazandıran keywordlar neler gazeteler köşe yazarları gibi metinlermi yazayım sitenin titlesi etkilemiyormu yani neler yazsam bi fikir...

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hyr tam olarak oyle degıl.
bak su sekılde dusunebılırsın, mesela senın sıtende su anda reklam yayınlanabılmesı ıcın bır gazetecının reklam vermesı gerekır, mesela Ayse Arman adwords te reklam verırse ozaman senın sıtende cıkar..
Ama bunlar cok dusuk ıhtımaller hangı gazetecı nıye reklam versın ?

Soyle yapabılırsın ama, sımdı sıten gazete lınklerınden olusuyor once sıtende hangı reklamlar cıkarsa zıyaretcılerın hosuna gıder bunu dusun...

yanı gazete sıtesınde bılgısayar oyunu reklamı gormek zıyaretcı acısından hos degıldır pek, ama medya ya da TV ıle ılgılı metınler hazırlayabılırsın.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Title a mp3 yazarsan sitene gazete yazanlar giremez. Gazete yazarsan reklam çıkmaz. Mantıklı birşey bul. Kitap olabilir mesela. Kitap oku para kazan yazarsan hem para kazanma siteleri çıkar hemde kitap satan siteler :) deneme yanılma yöntemiyle bulcaksın işte. Bu arada hemen değişmez aklında olsun google crawler ıyla adsenseinki farklı

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alican, senınle farklı zamanlarda aynı seylerı dusunuyoruz :)
hosuma gıttı valla :)

M

malatyasporlu

Misafir
hımm o zaman kitap yazacaz bu kesin birde şu var ingilizce metin koysam yani şunun gibi

<HTML><HEAD><TITLE>TurkGazete.tk Kitap book meya media gazete newspaper</TITLE>

gibi

S

Senbul

Misafir
Simdi girdim sitene ve normal bir reklam vardı :D hatta bide click attım malatyalı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5