İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu anı kesin yakalamalısınız !!!

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence bu evlere senlik yazının fotografını cekip sitende yayınlamalısın

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TürkTicaret.net mi tövbe !!
o hata hayatta 1 kere yapılır ve ders çıkarılır !!

B

besiktaslim

Misafir
bende çıkarttım ama hala değiştiremedim işte ondan böyle

M

malatyasporlu

Misafir
bişey ghöremedim tüh kaçırdık desene ama işin içinde Türkticaret varsa ne olduğunu tahmin edebiliyorumj :)

B

BizimMP3

Misafir
ben gördüm
hizmetlerin güzelliği için turkticaret e ulaşın diyodu eheh :p

Şuanda açılmıyor. Yani bir yavaşlık söz konusu.

S

Senbul

Misafir
ceplik.jpg

Ben o anı yakaladım ve fotosunu cektim.Nasıl iyi cıkmısmı besiktaslı :p

İşte bu yazıyordu sayfa acılınca :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) komik... hala turkticaretten niye alışveriş yapılır ki. bence domaini yabancı bir firmadan alın en güvenlisi o oluyor. yani direk alın aracı kullanmadan. ben godady kullanıyorum. hostingi ise referanslara bakarak alın derim. tabi turkticaret.net buna dahil değil :) sonuç ortada...

B

besiktaslim

Misafir
aslında bu görüntü girdi doğrudur ama hemen arkasından giren görüntüyü görmek isteyenler için
screen.gif
esas görüntü buydu.
00:30-09:03 arasında gösterildi...

heralde akşam çıkarken bi akıllı! serveri fazla elektirik yakıyo diye kapadı !?
sabahta gelip açtı :) hakkaten doğruda olabilir beklerim yani. bıktım ya bıktım en kısa zamanda paçayı kurtarırım ordan umarım.

Bu arada kandil bugün tanıdığım tanımadığım herkezin kandili mübarek olsun....

Z

zeynelkoc

Misafir
geçmiş olsun beşiktaşlı

umarım aradığını bulursun/bulacaksın :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Gercekten Gecmis oLsun.. Burdan bir seyi daha kesfetmis oluyoruz. Uzerine alınma ama besiktaslim Genel olarak söylüyorum o kadar bilinçsiz internet kullanıcılarıyızki şu anda en fazla alan adı barındıran firma ( AÇık Farkla ) T..ticaret..

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TürkTicaret gercekten felaket bi yer.
Ancak bu durumu bizim lehimize de kullanabiliriz.
Domain ıcın konusuyorum....
Turktıcaret net ten bır domaın alıp bunu ıstedıgınız bır fırmaya transfer edıp ustelık ucuza kurtarabılırsınız.
Ör:TurkTıcaret te bır domaın 6 dolar cıvarı bunu buradan alıp yabancı bır fırmaya transfer ettıgınızde kı bu da yaklasık 8 dolar cıvarı oluyor ve 1 senede onlar uzatıyor, yanı 14 dolara 2 sene saglam bır yerden domaın regıster etmıs oluyorsunuz..
Not: Denenmıstır ve TurkTicaret.net alan adların DotRegister firması uzerınden sattıgı ıcın (reseller) transfer ederken hıcbır sorun yasamıyorsunuz, hemen oluyor :)

Isın garıp tarafı adamlar reseller olarak bu kadar domaın barındırıyorlar...
Yanı bıraz pazarlamayla neler yapılabılecegınıde gostermıs oluyor bızlere :(
Hersey para ıste.....

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün gece turkticaret hostunda sabaha kadar süren bir sorun yaşandı. Kendi sitesi de gitti, geldi. Mysql e bağlanamadığını bildiren arkadaşlarım oldu vs vs. Host piyasası son zamanlarda iyice karıştı ve webmasterların neredeyse kabusu oldu. Her taraf host satan, hatta sadece site açıp kendisine şirket görüntüsü vererek bu işi yapan insanlar türedi. İnsanlarımızın bu şahıslardan dili yandı, karşımda bir firma göreyim, artı herkes en büyük diyor, gidip turkticaretten alayım hostumu, domainimi diyor ama... O da fiyasko...

Turkticaret.net 2 coderın büyüttüğü, adam ettiği bir firma... Arkadaşlarıma maaşlarını bile doğru düzgün vermiyorlardı. Ancak gerçekten de harika bir pazarlama işi yaptılar...

Turkticaret.net te çalışan 2 coder dışında aşağı yukarı 10 tane çıtır kız var :) Bunların işi de pazarlama. Tek tek bütün Türkiye'de domaini olmayan firmaları arayıp, onları kafalamak.

Birgün firmamızın bir müşterisini aramışlar ve "siz daha firmanızın ismini tescil etmediniz mi, başkası alabilir, domaininizi hemen alın demişler." Müşterimiz X makina. Hemen xmakina.com u alın demişler. Halbuki biz hem bu firmanın isteği üzerine domainini almıştık (xmak.com) hem de sitesini yapmıştık. Müşterimiz panikle bizi aradı, ne demek istiyor bunlar, neyi neden almamız gerekiyor dediler.

Eee çıtır olmak yetmiyor. x makina firmasının domaininin xmakina.com olması gerektiğini düşünmüş sarı şekerler, ama bu firma xmak.com domainini talep edip almıştı zaten.

webhosting.info sitesindeki ve başka birçok istatiktiğe göre domain ve hostta 1 numara olan bir firmadan insan ancak dili yanınca uzak durur. Ya da dili yananlar bunu insanlara duyuracaklar ki, insanlar bu istatistiklere kanıp gitmesin.

S

Senbul

Misafir
Google tollbar saolsun gecit vermiyor popuplara :) affı yok anında kapatıyor bu google işini iyi yapıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5