İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu aralar Adsensenin iyi günleri mi ?

BlackFeel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu aralar adsenseye ne zaman başvuru yapsam 2 saatte onaylanıyor. Hayırlısı inşallah :)

cack88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D

yavaş yavaş kendine geliyo. inşallah türkiyede adsense yaygınlaşır.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ilginçtir ki 0.50$dan aşağı inmiyor gelen tık :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
e ozaman teşekkürler
2 gün önce neredeyse 1$dolar verecekti

apartopar06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar benim site reklamlarına Türkiye den tıklama olunca 0,33 veriyo londra dan bir arkadaşıma tıkladığında 0,80 veriyo dağlar kadar fark var ... içerik forex,loan,economy

Ekleme: birde haftada 1-2 kere sürekli aynı kişiler raklam tıklasa google baba uyanırmı bu işe sormak istedim :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
arkadaşlar benim site reklamlarına Türkiye den tıklama olunca 0,33 veriyo londra dan bir arkadaşıma tıkladığında 0,80 veriyo dağlar kadar fark var ... içerik forex,loan,economy

Ekleme: birde haftada 1-2 kere sürekli aynı kişiler raklam tıklasa google baba uyanırmı bu işe sormak istedim :)
eğer aynı ipten sürekli tıklama alırsa, senin tıklatabileceğini düşünür

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16

google aramalarından gelecek, sitende vakit geçirecek, ondan sonra reklama tıklayacak. reklama tıkladığı sayfada da biraz gezinecek. hiçbirşey olmaz.

ama arkadaşın, direk sitene giriş yapıp gördüğü ilk reklama tıklayıp çıkıyorsa bilemem başına ne gelir. :kart:

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
4,5 $ Verdi 6 Tıka Hayırlısı Göreceğiz...
Çok Değişiyor Tık Başına Para Takip Edemiyorum...

BALIKADAM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Hindistan'da bu yöntemi uygulayan gruplar kurulmuştu eskiden. Hala var mıdır bilmiyorum. 100 kişi toplanıyor birbirlerinin reklamlarına tıklıyorlardı. Ama bu toplanma işini internetten yaptıkları için :) Google uyanmış ve sistemini daha da sertleştirmişti. Yeraltı örgütü şeklinde bir yapılanmayla çözülür bu iş :p Ama o kadar uğraşmaktansa tornacıya girmek daha iyi olur :)

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bazen Adsenseyle bağlantılı Admob da da iyi para verebiliyo..Bazen de boş geçiyo vicdansız

ferdii

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
boL kazançlar şans işte kime ne verceni şaşırdı adsense :D

Greenz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense nin bana göre son günleri iyi tekledi bu aralar. soft reklam , adrayon gibi siteler daha çok ilgi görmekte.

metinogtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya bazı günler 2 tıklamaya 0.5$ veriyo..Bazen de hiç bişey vermiyo Admob yani çakma Adsense...
Acaba kafalarına göre mi veriyo bu adamlar

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yeni farkettim 1 tıka 1.20 vermiş :D
yeni açtığım sağlık sitemden hemde :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5