İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu aralar PP'dan banka hesabına para çekebilen var mı?

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu aralar PP'dan banka hesabına para çekebilen var mı? Geçen ayın 30'unda akbanka para istedim halen tık yok.

Eğer gelmezse para ne yapılması gerekir? bilen var mı?
Teşekkürler.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
son 3 haftada 2 kere çektim. 4 günde filan hesabıma geçti.en sonuncusu 2 gün önce geldi.

blueperlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasım bendede aynı problem oldu akbank bendeki baya ilginc oldu bayramdan 2 hafta once para cekmek istedim iban zorunlu giriniz dedi girdim 2 defa para cektim 7. gun sonra her 2 odemede geldi . bayramdan 2 gun once ve bu ayın 1 de birdaha para cektim ama ayın 2 sinde bayramın 2. gunu cektigim para paypal hesabıma geri dondu digerini iptal edilmiş dige cekilen paranın geri donmesini bekliyorum bankamı deiştirecem sende degiştir bence :)

blueperlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok dostum paran kaybolmaz sen mail at paypala 7 gunluk sureyi gectini ve hayla paranın hesabına gecmedigini bildir geri odemeni 10 tl keserek alırsın . bu arada garanti bankası hesabıma 08.Ara.2009 istemiş oldugum deneme para geldi. garanti ile calısacam bundan sonra paypaldan bir haber akbank..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5