İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Aşk Buraya Kadar!

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
09.09.2006 tarihinden itibaren askerlik bitmiştir. Geride kalanlara allah yardımcıları olsun

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
4 senelik unv. bitirsekte 5 ay yapıp kurtulsak bzde :) Bu halde ne kız veriyorlar ne iş kurabiliyoz

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Geçmiş olsun. Yeni gideceklere allah kolaylık versin.

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim..

İnsan askerden geldimi bir acayip oluyor şöyle özetlemek istedim belki bir çoğu beni tanıyabilir ben eski ideal100.com sahibi askere gidecez diye siteyi kapattık. Askerlik nedeniyle ozaman öğrenci olmama rağmen zor da olsa ayakta tuttuk siteyi açarken simse demediki site tutulursa çok masraflı olur diye..... Neyse asıl konuya gelelim. İnsan askerden geldimi özellikle ailen seni yiyecekmiş gibi bakıyor senden birşeyler bekliyor! biran önce iş bulsa da bir yere girse gibilerden nekadar zor bir olay orta halde yaşayan bir aileyiz ama
sigara yok alkol yok gibi mania olayı yok tek masraf internet.... Aile senden para bekliyor kardeşim... Ailen sana işten bahsedecek alınacaksın kendi kendine konuşacaksın!

Aman askere gidecek arkadaşlara seslenmiyorum aileniz çok para yolluyoabilir çok paranda olabilir ama bitebilirde bunuda unutmayın paranızı kısıtlı kullanınki askerden sonra (çok nöbet tutacağınız için çok düşüneceksiniz askerden sonra ne yapayım diye..) para olmazsa olmaz!

paranızı biriktirin!

konuma yazı yazanlara teşekkürler şafak -21

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
hem hayırlı hem geçmiş olsun :) ben pişmanım zamanında gitmediğime :( bizimkiler (muhtemelen sen de) geçenlerde döndüler. ben de gitseydim geliyordum şimdi

inşallah bi iş yaparsın kısa zamanda. boş durmak çok sıkıcı

H

hedehot

Misafir
87/1 allahın izniyle Şubatta askerim. hayırlısı. vatan sagolsun ne diyelim :)

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
offf benim daha 2 senem var. AMA hiç offf çekmiyorum çünki asker olmayi cok istiyorum

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
askerlik kolaydır ama sıkıntılıdır. Hele kışın insanın kıçı götü eli kolu heryeri üşüyor! Birde koğuş kalabalık olmalı ki gece soğuktan osuranlar koğuşu bir ne bi ısıtsın! yoksa işiniz zor!

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
askere gitmemek icin 1999 dan beri üniversitede okuyorum . bedelli askerlik ne zaman cikacak acaba :)

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 yillik bolum okuduktan sonra askere gitmeden baska bir dort yıllık okuyamiyorsun ki :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5