İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu ayrı bi komedi ADSENSE?

netsitem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mailime cevap geldi :

Program kurallarımızda ifade ettiğimiz gibi, AdSense yayıncıların Google reklamlarını telif haklı ürünlerin dağıtımı ile alakalı olan sayfalara yerleştirmelerine müsaade edilmemektedir. Sitelerinizin program kurallarımıza uyması açısınıdan telif haklı olabilecek tüm içerikleri kaldırmanızı öneririm.

Yani iyi bir silme işlemi daha yapıcam.Acaba her arama motoru yada link listeleri için böyle uyarı geliyor mu :)

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bişe anlamadım dostum mesala örnek vereyim benim site zaten bir haber sitesi diyelim ve ntvden alıyorum haberleri haber3ün yaptığı gibi diyelim ama onlardada adsesnse mevcut ve telif hakkı ntvye aittir haberin yani ürünlerin derken neden bahsediyor anlasam bu google iyice naz yani.

ve bana hala mail gelmedi bu konu hakkında bekliyorum hala..

netsitem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya bu kontrolleri zaten robotlar yapıyor muhtemelen onlarıda belli kriterlere göre ayarlıyorlar onlarda şansa kime denk gelirse.İşte şu kadar hit alsın, bize şu kadar kazandırsın falan gibi :) bakalım gelişmeler ne göstericek.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
banada geldi sitedem cok eskiden indexlenen bir sayfamdan tabi silineli aylar oldu linki tıklayınca hata sayfası acılıyordu bende bu hata sayfasından pop acıyordum. yeni siteme

bu pop-up kodunu kaldırmanız gerekli dedi bende kaldırdım :) ama cevap gelmedi daha bakalım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5