İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu blog, Blogger'ın Hizmet Şartları'na aykırıdır

local

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
içerikten,temadan,fazla post girmenden,toplist kodlarından vs. kaynaklanabilir.bunlarla ilgili düzenlemelere gidersen belki sonuca ulaşabilirsin.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
konu blogger'dan açılmışken birşey soracağım, nekadar süre blog güncellenmesse blog ismi kayıttan siliniyor?

yada siliniyormu? böyle bir süre varmı.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim blogumda böyle bi yazı var arkadaşlar bu yazı yüzünden hit gelmiyor siteme bunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edin. yazı aynen böyle:

Bu blog, Blogger'ın Hizmet Şartları'na aykırıdır ve şu anda yalnızca yazarlar tarafından görülebilir.

http://www.blogger.com/content.g
buradaki maddelerden birine uymamış olabilirsin.

alperen_2008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben o kodların hepsini kaldırdım site tamamen temiz ama o yazı hala orda duruyor

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyi tekrar yayına sok yada sitedeki ulaşım adreslerinden siten hakkında bilgi iste ne yapman gerektiğini sor olmadı burdaki arkdaşlardan biri konuyu okurda aynı şey başına gelmiş olur ve sana yol gösterir

Starsailor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogger ile iletişime geçmen gerekir. düzenleme yaptığını, tekrar denetlenmesini talep edebilirsin. ilginç olan, şartnameye uymayanları siliyorlar, seninkine dokunmamışlar.

alperen_2008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tüm toplist kodlarını kaldırdım site tertemiz ama o yazı hala var bloggera tekrar incelemesi için nasıl iletişime geçebilirim ingilizcede yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi