İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Dedicated ın Fiyatı Uygun mu ?

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Yurtdışından Alıcam Fiyat Uygunmu ?
# Intel Pentium 4 2.8GHz
# 80GB IDE Hard Drive
# 1024MB RAM
# Bandwidth: 1500GB
# IP Addresses: 8 (5 usable)
# Private VLAN
# Basic Resource Monitoring
# Linux
# 10 mbit speed (upgrade to 100 for 10$)
# 100% Managed and Dedicated
# 140$ monthly + 19$ setup including managment
(20$ per month including install anything you want)
# Cpanel

İlk ay 159
Diğer Aylarda 150 $ olacak Nasıl sizce ?

Yazanlara Teşekkür Ederim.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bence fiyat pahalı.. Bu fiyattan daha aşşağıya dedicated veren arkadaşlarımız var.Amacınız nedir ? Ne tür sitelerde kullanacaksınız ? Ram ve band çok önemli bu noktada.

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oyun Sitesi İçin Kullanıcam Ancak en az + 800 Oyun Yüklü Olacak ve +10 üzeri siteye reklam verilecek İyi hit gelecek band ta bu durumda problem olabilir. Ancak bu imkanıbana burada verecek olan varsa tabi çalışırız ancak bana full yönetim lazım dedicated kullanmadım bir çok sorum olacak bunlar karşısında cevapalabileceğim kaliteli bir yönetici gerekli. Varsa teklifi olan alabilirim.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu dedigin makinadaki ozellikler www.dediwebhost.com ta 99$ sitesinde yazan fiyati ama saniyorum kampanyalari hala devam ediyor (kampanya fiyati 79$ di ) email at sor istersen (verdikleri Bw 1500 degil 1200)

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok ben nereden aldığımı bile bilmiyorum aslında canadan biri ile anlaştım her türlü yönetimimi o yapacaktı ve bu paketi önerdi nereden aldığını bilmiyorum.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bana göre fiyat normal ama ne olursa olsun güvenlik çok önemli saldırılara karşı suskun kalacak bir firmaysa 1 $ dese bile çalışma yoksa rezilligini çok çekersin başıma geldi ordan biliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5