İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu DMOZ düzelmeyecek mi

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bence dmoz gönderilen istekleri cevaplayamıyor artık bu yüzden bu hale düştü... Yoksa herşey normal kategorilere ayrılmış bir dizin işte... Belkide dizinden para kazanacakları bi hale sokacaklar siteyi...

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanmıyorum öyle olduğunu, editörler de çalışamıyormuş. Teknik problem dediğin 1-2 gün sürer hadi 1 hafta sürer. Ben anlam veremiyorum.

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence dmoz gönderilen istekleri cevaplayamıyor artık bu yüzden bu hale düştü... Yoksa herşey normal kategorilere ayrılmış bir dizin işte... Belkide dizinden para kazanacakları bi hale sokacaklar siteyi...

Dmoz ve para ?
ben zannetmiyorum o zaman bu dizinin saygınlığı kalmaz bence...

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DMOZ'a 4 gün önce editor girişleri(login) açılmış. Yeni kayıtları ne zaman açacaklar dmoz editorü arkadaşlar biliyorlarsa bilgi verebilirler mi

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar dmoz'daki sorunlar giderildi. Yalnız daha önceden dmoza başvuru yapmış sitelerin bir kısmının başvuru taleplerinin databese kaybından dolayı silindiğini öğrendim. Bir kaç ay zarfında dmoza başvurdu iseniz ve siteniz onaylanmadı ise tekrar başvurmanızda yarar var diyorum. Saygılar.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar dmoz'daki sorunlar giderildi. Yalnız daha önceden dmoza başvuru yapmış sitelerin bir kısmının başvuru taleplerinin databese kaybından dolayı silindiğini öğrendim. Bir kaç ay zarfında dmoza başvurdu iseniz ve siteniz onaylanmadı ise tekrar başvurmanızda yarar var diyorum. Saygılar.

Ben hala service unavailable sayfası görüyorum Adres Öner'de ?

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eet arkadaslar bende simdi bida baktim hala site oneremiyoruz...

Kotu bisi walla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5