İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu domain icin nasil bi proje iyi gider

firazsu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünya borsalarını anlık takip edebileceğimiz bir site yap... Tekrar ediyorum "anlık" "canlı" takip edebileceğimiz bir site yap. Foreks, VOB, Döviz vs. hepsini canlı takip edebilelim. Sitede 5-10 tane de yazar olsun. Yorum analiz içerikli yazılar yazsın.

Hatta işi bilenlerin cevapladığı forum tarzı bir de bölümü olsun. Trafik ve reklam gelirlerinden ihya olursun...

Domain fena değil.

hewal02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dünya borsalarını anlık takip edebileceğimiz bir site yap... Tekrar ediyorum "anlık" "canlı" takip edebileceğimiz bir site yap. Foreks, VOB, Döviz vs. hepsini canlı takip edebilelim. Sitede 5-10 tane de yazar olsun. Yorum analiz içerikli yazılar yazsın.

Hatta işi bilenlerin cevapladığı forum tarzı bir de bölümü olsun. Trafik ve reklam gelirlerinden ihya olursun...

Domain fena değil.

Anladım hocam iyi bı fikir. Böyle bir siteyi wp ile yapmak mümkün mü

1sevda

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6

Domain fena değil.
Aynen Arkadasa Katılıyorum Ve Sureklı hatta anlık ıcerık gırılmesı gereken bır sıstem.

kazancklavuzu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi gunler arkadasla
www.kureselekonomi.com/

nasil bi domain sizce?bunun icin nasil bi sistem gerekir?

yardimlarinizi bekliyorum

hocam siz bu domain ile bence forex, borsa tarzı yazılar yazın. Ve sistem 10 adet özgün kaliteli yazı ekledikten. Sonra adsense başvurun veya var olan adsense reklamlarınınzı yerleştirin. Ve hep içerik girmeye devam edin. günlük 1 k hite ulaştığınızda siteden aylık min 300$/540 tl) kazanırsınız. Birde forexin satış ortaklığı filan sistemiyle birleştirirseniz tadında yenmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5