İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu domain ile neler yapılabilir?

furkilarus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Domain adı www.furkilarus.com
Twitter kullanıcı adımı domain olarak aldım ancak şimdi ne yapılabilir ne yapabilirim bir fikrim yok. Açıkçası ilk sitem olacağı için büyük heyecanlar ile açtım. Sizce bu domain ile neler yapılabilir?

KWBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.Öncelikle siteni iyice bir süzmelisin, nerede yanlış yaptım ? gibi.2.SEOTEZ logosuna kendi logonu koymalısın.3.Fazla karışık "olmuyacak" bir şekilde siteni düzenlemelisin .4.Sonra ise makale vs. yazmaya başlamalısın fakat "ÖZGÜN KONU"'lar olmalı yoksa google vs. arama motorlarında üst sıraya çıkamassın.5.Hiti olan sitelere reklam verebilirsin.6.SEO'ya başla ve siteni geliştir.

furkilarus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domaının anlamı var mı ? bana şaçma bir isim geldi

twitterda kullandığım kullanıcı adımdan yola çıkmıştım.. ilk internet sitem olacağı içim bir heves aldım.. açıkcası halen heyecanlıyım.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 23:42 -->-> Daha önceki mesaj 23:40 --

1.Öncelikle siteni iyice bir süzmelisin, nerede yanlış yaptım ? gibi.2.SEOTEZ logosuna kendi logonu koymalısın.3.Fazla karışık "olmuyacak" bir şekilde siteni düzenlemelisin .4.Sonra ise makale vs. yazmaya başlamalısın fakat "ÖZGÜN KONU"'lar olmalı yoksa google vs. arama motorlarında üst sıraya çıkamassın.5.Hiti olan sitelere reklam verebilirsin.6.SEO'ya başla ve siteni geliştir.

Nerede yanlış yaptım konusunu benim görmem mümkün olabilir mi? İnsan kendi hatalarını göremezmiş. Bunu sizler söylerseniz daha da yararlı olur diye düşünüyorum.

KWBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
foto & video galeriyi kategorilerin altına koyabilirsin sağ taraftaki.Normal içerik kısmında olması site düzenini bozuyor.Logonuda düzenlemelisin. + dan çıkan f ve t işaretlerini animasyona gerek kalmadan sade bir şekilde sıralayabilirsin.

furkilarus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
foto & video galeriyi kategorilerin altına koyabilirsin sağ taraftaki.Normal içerik kısmında olması site düzenini bozuyor.Logonuda düzenlemelisin. + dan çıkan f ve t işaretlerini animasyona gerek kalmadan sade bir şekilde sıralayabilirsin.

Foto galeri kısmını kodlarla oynayarak aşağıya almaya çalışayımi sosyal eklentiyi de deneyeceğim.. Logo ayarlıyorum kısa zaman içerisinde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5