İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu domain iş yapar mı?

G

guajira

Misafir
Arkadaşlar www.mesotheliomaasbestoslawyer.net domaini aldım. OOOOOOOOOOOOOOHA diyenleriniz çıkabilir ama ben bunun arama motorlarında işe yarayacağını düşünerek aldım.
1- Yanılıyormuyum?
2- Arama motorlarında nasıl üste çıkarım
3- Meta tagı nasıl hazırlamalıyım sizce? (keywordların sıralanışı önemlimi?)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım sen ne yaptın ya ?

dur tahmin edeyim.
google açtın , top 100 paying keywords yazdın ordaki listelerin en tepesinde kanser ve avukatı gördün , ve hemen gittin bu domaini aldın. sen ne yaptın ya ?

biraz ingilizcen varsa araştır bak www.webmastertalk.com ya da www.webmasterworld.com oku . google için yapılan siteler hakkında googleın nasıl filtreler kullandığı incele ve vur bu akılsız başını duvarlara taşlara vur :)

ya kanser ve avukat aynı domain içinde olur mu allah aşkına , önce bir sorsaydın keşke. bu sitenin ne amaçla yapıldığı ve google ın buna vereceği tepki o kadar basit ki ne desek boş.

sana bi tek şey söyleyeyim içeriği olan bir site yap google ı kandırmaya çalışma . içerik olsun yeter. gerisini boşver sen.

sorduğun diğer sorularda zamanla öğreneceğin şeyler.

iyi çalışmalar.

E

erotika

Misafir
:) aforizmalar haklı ama 1 yıldı rkeywordler ile hatta gizlenmiş bir sürü keyword ile sitelerime google dan site başı 2/4 bin ziyaretçi geliyo ;)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotika' Alıntı:
:) aforizmalar haklı ama 1 yıldı rkeywordler ile hatta gizlenmiş bir sürü keyword ile sitelerime google dan site başı 2/4 bin ziyaretçi geliyo ;)

gizlenmiş keyword ile "top 100 high paying keywords" farklı bir olay . sanırım yanlış anladınız.

keyword "anahtar kelime" demek bildiğiniz gibi. benim bahsettiğim şey arkadaşın adsense'ten fazla kazanmak için tık başına fazla ödeme yapan keywordleri araması ve buna göre domain satınn alıp adsense'ten fazla kazanmaya yönelik olan hatalı düşüncesi idi.

gizli keywordler bugün çoğu sitenin ayakta durmasını sağlıyor ama bildiğiniz gibi hileli bir yöntem ve sadece hit arttırır. kaliteli ziyaretçi her zaman daha çok kazandırır. adsense'de içerikli siteler kazanır. gizli keywordlerle süslenmiş vs. yöntemlerle ziyaretçi çekmek sadece hit arttırır.
tabi tek amacınız buysa problem yok.

iyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5