İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu domain nasıl iş yapar

W

www.mucize.net

Misafir
ben aslında webmaster falan değilim ilk sitemi mynetin hazır site aracı ile yapmıştım şu an kötü tasarımlı günde en fazla 10 hit alan bir sitem var
şimdi sizden istediğim www.mucize.net domaini ile nasıl bir proje yapabilirim
toplist , link bankası gibi bir site hit alırmı şu an ziyaretçilerin dilek tutması veya başından geçen, olmasını istediği mucizeleri yazması şeklimde yayın yapıyor

bu sitenin iyi hit alması için ne yapmalıyım beni aydınlatırsanız iyi olur ...

herkese başarılar.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mucize gerek :) ama guzel proje yapılabilir.. mucizelere inanırmısınız ? bizimle paylasın :p

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabı mucıze konseptı bıraz extreme bır durum oldugu ıcın ıtıraf.com gıbı olmayabılır :) yanı herkesın edecegı bır ıtıraf vardır ama herkesın anlatacagı sureklı bır mucızesı olsa zaten adı mucıze olmazdı :)

W

www.mucize.net

Misafir
cevap

Can' Alıntı:
tabı mucıze konseptı bıraz extreme bır durum oldugu ıcın ıtıraf.com gıbı olmayabılır :) yanı herkesın edecegı bır ıtıraf vardır ama herkesın anlatacagı sureklı bır mucızesı olsa zaten adı mucıze olmazdı :)

haklısın ama dilek tutmak gibi mucize olmasını dileyebilirler......

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet dılek olabılır, ama uzun omurlu olacagını zannetmıyorum, o da bır yere kadar, onu dıle bunu dıle, ınsanlar baymaya baslar bır sure sonra cunku ınsanların ılgısını ceken bırsey olmayacak sadece senı benı yada dılek sahıbını ılgılendırır, mesela ben bır baskasının dıledıgı seyı merak etmem.
Not: bu tamamen kısısel gorusumdur.

domaını bence daha farklı sekılde degerlendırmelısın. (dılek dısında)

M

muzikportal

Misafir
Arkadaşım Kanal7 de bazen akşamleyin gözüm çarpıyor. En enteresan diye bir program var. Belirli özelliklerine göre hayvanları 10.sıradan 1 e doğru anlatıyor. Bu özelliğinden dolayı böyledir bunu 4. seçtik felan diyor. Bu şekilde olan şeyleri anlatırsan yanlarınada resimlerini koyarsan bence güzel ilgi çeker. Ana sayfada her hafta değişik top10 hazırlarsın. Programı izlersen bence daha iyi anlarsın. Kullanıcılara oy kullandırarak o bölümün top10 unu oluşturabilirsin. Insanlar zaman geçirmek için güzel siteler arıyorlar. Bence zevkli bir site olur. siteyi büyütmen çok fazla zamanını almaz. Insanlar böyle şeyleri msn de muhabbet ederken veya forumlarda birbirine çok yazıyor. Ya bir siteye girdim şunlar var baksana felan diye. Hem çoğul hiti fazla olur. Hem masrafı az olur. Bandwidth veya host olarak çok masrafı olmaz. Güzel birde ekip kurarsın. 1 yılda süper site olur.

T

Turkyurdu.org

Misafir
The Most Extreme..

Uykusuz kalma pahasina izliyorum. Ornitorenk denen hayvani orda kesfettim. Seker bir hayvan ama alakasiz organlari var:) Mucize budur iste.

M

muzikportal

Misafir
Bence süper birşey. Benim kafamda var. Sitemin içinde bölüm olarak düşünüyorum. Şimdi sen sorunca sanada fikir olması amacıyla söyledim. Güzel olur.

Arkadaşım domain ismin çok zor. Insanı düşünürken kilitliyor. Önce içerik düşünüp sonra domain düşünseydin daha rahat olurmuş senin için.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dunyanın 7 harıkasını tanıtacagın bır sıtede yapabılırsın. fazla hıt almayabılır ama en azından domaınle ıcerık guzel uyusur.

T

TasarımMania

Misafir
Bence şu anki formatı güzel ama tabi tasarım dışında onu da zaten belirtmişsin. Bence bu tür şeyler insanların ilgisini çeker...Başarılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5