İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Domain Ne Eder? Her Yoruma +REP

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
oyunu.tk

domaini ne eder arkadaşlar sizce ? oyunu kelimesi alt aramalar hariç(araba oyunu,savaş oyunu, vs...) googleda aylık 16.600.000 kez aranıyor.Google bu tür kısa domainleri seviyor ayrıca birçok güzel alt domain açılabilir(araba.oyunu.tk , fifa2011.oyunu.tk, vs vs ...)

Domainin tüm uzantıları dolu ...

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Oyunu kelimesi çok aranıyor olabilir alternatif olayı da fazla olabilir ama .tk uzantısı çok da iyi değil, .com .net olsa daha değerli hal alır.

MtnDmndg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Mantıklı Kullanılarsa En Vasat Denilen Şeylerden Bile Bi Şeyler Çıkarırsın Kaldıki Senin Domainde .tk Uzantısı Haricinde HiçBir Problem Yok.Sub'larla Daha İlgi Çekici Hale Gelebilir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Satmak istersen birşey etmez.
Üstüne çalışıp bir yerlere getirirsen daha iyi.

Seo Master

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Domainin biraz uğraşılırsa bir ederi olabilir beyfendi ancak şuan pek birşey edeceğini sanmıyorum

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Kendi bir site kurar hit sağlar ve bir yerlere getirirse satılmaz diye birşey yok

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
herkesin şahsi fikri ama satılmaz, edilmez, hiç birşey etmez diye birşey yok. Her anlamlı domainin bir değeri vardır , 5 lira olur 10 lira olur.Ha site haline getirilir hitlendirilirse tabi daha değerli olur. Mesela bu domaine 40 lira teklif geldi (sadece domaine) ama satmadım çünkü domain üzerine projelerim var.

Yorum yapanlara replerini verdim başlıkta belirttiğim gibi

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Bence güzel bir domain,

Özellikle konuyu açan arkadaşında dediği gibi alt domainler açılırsa bence iş yapar,

savas.oyunu.tk, araba.oyunu.tk, spor.oyunu.tk gibi...

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Bu kadar kişi olmaz dedikten sonra arkadaş hırs yaparda siteyi şaha kaldırırsa şaşırmam :D

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu kadar kişi olmaz dedikten sonra arkadaş hırs yaparda siteyi şaha kaldırırsa şaşırmam :D

Valla hırs yapmaya gerek yok burda yazılanların aksine domaine iyi teklifler gelmeye başladı düşündüğüm rakam gelirse satarım. Bu kadar kişi olmaz desede bir önceki mesajımda belirttiğim gibi katılmıyorum o yorumlara herkesin şahsi görüşü. Ama çok merak ediyorum olmaz satılmaz diyenlerin tk uzantısı ile kötü anılarımı var ? :D niye bu kadar önyargı var tk ya ? Tabi bir com uzantıyla ölçülemez ama anlamlı olduktan sonra tkda değerlidir iş yapar. Neyse uzatmaya gerek yok domainin değerini bilenler biliyorlar zaten :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5