İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Domain Ne İşe Yarar?

Asyabal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar isme yönelik olarak tr'li ( www.turanalbayrak.com.tr ) bir domain aldım. Hangi amaçla bunu kullanabilirim. Daha domain olarak yaklaşık 6 aydır duruyor, herhangi bir host almadım o yüzden şimdiden sizlerle durumu paylaşmak istiyorum.
Böyle bir domain için nasıl bir şey yapsam uygun olur. Ona göre host alacam yada hiç almayıp domaini kapatacam. Eğer almak isteyen olursa verebilirim.
Şimdiden fikirleriniz için teşekkur ederim.

TaLiP

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Domaini alıp da ne işe yarayabilir demek pek mantıklı değil aslında. Yapılacak olan site düşünülü tasarlansa ardından buna nasıl bi domain bulabilirim dense bu biraz daha mantıklı. Ama yinede bi ipucu.

Serbest Muhasebeci Turan Albayrak, Çankaya Merkez, Ankara, Türkiye

bu vatandaşa ulaş belki satın almak isteyebilir.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
biraz kişisel site için bir domain olmuş,xiyiv dediğini yapabilirsin

Asyabal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk başta domaini kendimle ilgili birşeyler yapmak için almak istemiştim. Ama sonra yapacak birşey bulamayınca ne yapacam diye düşündüm. Domain şahıs adına alınmıştır. Şimdi şöyle bir şey yaptım İsterseniz bir bakın yorumunuzu bekliyorum Oldumu acab: www.turanalbayrak.com.tr

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi