İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu domain para edermi :) www.turkcell.tk

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.turkcell.tk ilk domain verdiklerinde almıstım simdi paralıyada gecebilirim dot.tk de su an free domain sizce is yaparmı ne kadar eder bu domain???

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence hiç bir iş yapmaz , bizim fikrimizi sorduğuna göre saygı duymalısın.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla turkcell direk müdehale edecegi keisn bunu bil googleturkiye.com düşün öyle iş yap turkcell de bir marka kullanamassın

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tk degilde com'u olsa ben teklifte bulunurdum.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkcell sana teklif yapar görürsün :) var mı üç kuruşa beş lira :)

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklif yaparsa kaç lira verirlerse kabul et yoksa elinden beleşde alırlar

S

Simpson

Misafir
evet hemen elden çıkarmaya bak kardeşim yoksa yarın çok geç olabilir :)

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence turkcell,
.tk lı bır domaını cıddıye bıle almaz.

com lu bırseyer olsa belkı olabılırdı.....

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum içerik onalra aykırı bişi olursa admalr ugraşır valal P: sonuçta "turkcell" isimi telifli yani belki önemsiz giibi ama bellei olamz turkcell direk domaini kapttırı :p

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabı cnm, orası ayrı.
turkcell domaını almak ıstedıkten sonra her sekılde alır.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
belki ilk aşamada göze batmassın aam googlede aramnalrda cok sık cıkarsan mutlaka seni tespit edeceklerdir.. ya bu tür şirket isismleri seçmeyin derim size özel kişisel isimler alın derim başınız agrımaz bari..

X

XxXxX

Misafir
cok sacma microsoft.biz.biz.biz.com böyle bişiy alırız bizde :p değil para kimse bakmaz bile yani afedersin ama cok sacma bir baslık

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu domain 2003 yılından beri elimde :) ve boş sekilde duruyor turkcell benim domainimi alamaz

whitehouse.com absürt site beyaz saray demek ??? Turkcelin domaini alması imkansız tekolua ulkesindeki domainden onane??? turkcell.com.tr olsa alabilirdi beles sms sistemi acmalı bu domaine

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkcell.com.tr yi alman zaten imkansızdı adamlar şu aşamada belliki muhatap almamışlar ama canları istedikten sonra alırlar

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
turkcerap' Alıntı:
bu domain 2003 yılından beri elimde :) ve boş sekilde duruyor turkcell benim domainimi alamaz

whitehouse.com absürt site beyaz saray demek ??? Turkcelin domaini alması imkansız tekolua ulkesindeki domainden onane??? turkcell.com.tr olsa alabilirdi beles sms sistemi acmalı bu domaine

öyle bir alırki hiç bir şeyden haberin olmaz. tokelau tescilli markalar konusunda çok hassas. bu arada whitehouse tescilli marka değil, başkanlık rezidansına takılan addır.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st nin acıklaması yetti sanırım bu konunun sonuca bağlanması işcin :)

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st haklısında turkcell gsm sebekesi sen bir dukkan acsan baska bir kolda turkcell giyim sanayi diye

gelip turkcelin domainini elindenmi alcaksın??? ver domaini diye sacma bence yada almanyada bir et fabrikası adını turkcell koysun ve domaini elinden alsın ???

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
içinde turkcell kelimesi geçen hiç bir isimde işyeri kuramaz, hiç bir ürünündede turkcell adını kullanamazsın. yani kimse kimsenin domainini veya ismini kafasına göre alamaz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5