İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu domaine ne kadar verirsiniz?

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu domaini yeni aldım satmayı da pek dşünmüom ama eğer iyi bi fiyat verirseniz satabilirm. ama satçam diye bişi demiom: ) domain: absürttr.net

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satcan mı satmıcan mı önce karar ver. sonra kaç para verirsiniz diye başlık aç.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim ben de diyorumki eğer iyi bi fiyat verilirse satarım. diyorum. kaç para veririsiniz diyorum. ama eğer miktar beni tatmin etmezse satmam diyorum. anlatabildim mi!

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanlar da senin keyfin üzerine satıp satacağına emin olmadan teklif vermek istemiyor. anlatabildim mi!

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklif verince bişi mi oluo biyerin mi eksilio. töbe töbe.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani en azindan iyi parayla neyi kastettigini yazman gerekir

alt limit 100 dolardir 100 dolar veya ustunu verene saticam dersin...

yoksa basliktan ne bekliyosun?

" aa guzel domainin var lutfen sat " gibi birseymi...

bende 5 dolar veriyorum bence iyi para ama sana gore iyimi bilinmez...

nasil konulara cevap yaziyorum anlamis degilim....

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dewil kardeş iyi parayla neyi kastettiğimi söylemem gerkmez. eğer yapılan teklif bana göre iyiyse ben zetn o kişiyle irtibata geçerim. ben sadece yapılan tekliften sonra satmıom kardeşim deyip o adama ayıp olmasın diye böle bişi yazdım olayı saçma sapan yönlere çektiniz.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar Bence Domain'e ilgi duyanlar yorum yapsin bu sekilde bir yere variLmaz konu uzadikca uzar en iyisi domain'i satan arkadasim bir Limit beLirle ondan az olmamak kaydi ile en cok parayi verene sat.

H

hikayebul

Misafir
Domainin güzelligi acisindan teklifim: 20 ytl eder,ölye bir özelligi olmayan domain.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi ben siteye biraz hit çekip satmaya karar verdim. artık tatilden gelince bakçaz: )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5