İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu domaine ne yapsam ?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Arkadaşlar yeni bir domain aldım...

bilenadam.net Sizce bu domaine ne tür birşey gider...

Yorumlarınızı alabilir miyim ?

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir sistem yap soru sorsunlar ve onu cevaplayın.Her türlü konuda olabilir bilgisayar,yemek,araba fiyatı vs. herşeyi kapsasın.Tabi editör lazım bu şekil yaparsan.Fakat dersen bu çok zaman alır birde bununla uğraşamam o zaman soru cevap konular yap.
Kategori yap ve forumlardan elindeki bilgilerden soru cevap yap.Güzel bir site olur.Arananlar bulunur.Kısa uzun herşeyi eklersin.Bence çok güzel olur :)

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bildiğim domain proje düşünüldükten sonra alınır , domaine göre proje saçma bence insanın düşünce sınırını daraltıyor..

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SaintOne' Alıntı:
Benim bildiğim domain proje düşünüldükten sonra alınır , domaine göre proje saçma bence insanın düşünce sınırını daraltıyor..
Dostum haklısın projeye göre alınır.Fakat artık almış yapacak birşey yok.
Domaine proje çok zorlatıyor.Yine buna birşeyler bulduk bazı domainlere hiçbirşey akla gelmiyor :D

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pcqopat.Com' Alıntı:
Dostum haklısın projeye göre alınır.Fakat artık almış yapacak birşey yok.
Domaine proje çok zorlatıyor.Yine buna birşeyler bulduk bazı domainlere hiçbirşey akla gelmiyor :D
Alınmışla satılmışa çare yok evet :D
Bence soru cevap tarzı bir yer yap.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgi içerikli bir site olabilir. Kişisel bilgilerini belirli alanda mesala programlama, tasarım, grafik, yazılım, bilişim vs. hangi alanda seçeceksen makale tarzında yazılar yazabilirsin.
Aklıma başka bir fikir gelmedi :p

M

mfk_1868

Misafir
bende faqsystem.net diye bi domain vardı bi faq scripti kurmustum bikacta soru cevap atmıstım ingilizce sonra satmıstım hemen. Hocam bu tarz seyler pek tutmuyor cok ugrasmak lazım hele turkcesi daha da zor. bence elinden cıkarmaya calıs.

Y

ysf

Misafir
bir soru cevap sistemi kur..

ama sekilendir. mesela, ziyaretci siteye girdiginde bii flash gorsun, altinda arama formu olan. son 10 eklenenler, son sorular gibi alanlar koy. ve en cok okunanlar. ziyaretci arama yapinda yukarida flash degissin, kitapliklar karistiran kitap alip masaya oturan okuyan bir yasli amca gorsun.

bence muhtesem olur. hatta uyelik sistemi yapip, soru cevaplayanlara puan, verlen cevaplara yorumlar tarzi bi sistemde koymalisin ki tadindan yenmez. biraz reklama asilirsan cok iyi yerlere gelir.

domaini adam eden projedir.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşların dediği gibi soru cevap iyi olur ancak bu kadar uğraşcak vaktin yoksa ilginç bilgilerin bulunduğu bir sitede yapabilirsin.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Yardımcı omaya çalışan tüm arkadaşalr çok teşekkür ederim kararımı verdim. Soru - cevap tarzı birşey yapmaya kalksam tutulacağını sanmadığım gibi çok zamanımı da alır. Onun için ilginç bilgilerin yer aldığı makale tarzı bir oluşum içine giricem.

Normal html kodlamaları ile mi yapsam yoksa forum kurupta onun üzerinden mi yapsam diye bir kararsızlığa düşütüm. Eğer forum kurarsam belki yavaş yavaş da geliştirme şansım olabilir diyede düşünüyorum:

Peki sizce bunu nasıl uyapmalıyım ?

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Etraf hep bütün forum , hem forumlarda üye olmak gerekir artık internet kullanıcıları üyeli sitelere pek rağbet göstermiyor direkmen sayfayı kapatıyor sen normal şekilde yap bence..

gurcan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
yagmayok' Alıntı:
Arkadaşlar yeni bir domain aldım...

bilenadam.net Sizce bu domaine ne tür birşey gider...

Yorumlarınızı alabilir miyim ?
bilgiyarışması sitesi yap domainin güzel tutar bence..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bilen adam diye hayali bir kahraman oluştur, "bilenadam der ki.." serisi yap. Flash ile bazı şeylerin nasıl yapıldığını anlat.(hazır proggramları var)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5