İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu domainin nesi var !!!

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
easports.us

sizce nasıl arkadaşlar bu domaini aldım satılabilir mi tavsiyenizi bekliyorum !!!

ayrıca bunu sedoya kayıt ettim faat aradığımda çıkmıyor site !!!!

Tavsiyeler bekleniyor :)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm satılabilir aslında ama çok da para etmez internet aleminde diye düşünüyorum. benim tavsiyem .com ve .net dışına çıkmamanızdır. .org bile almayın derim ki .us çok çok zor.

O

onder

Misafir
şimdi sana satılacak desem satılır mı, bu nasıl soru böyle. kaç gün önce kaydettin, yeni ise çıkmaz, bekle biraz. ama isim güzel, helal olsun..

H

hibrahim

Misafir
bence sorunla karşılacvaksın satarken .us domainlerini almakiçin amerikadayla bağlantın olmazn laızm yasal olarak eğer senin bağlantın yoksa sorun çıkacaktır çünkğü ciddi bir isim...

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte

işte öyle domain ararken karşıma çıktı !!!

easports un domainlerine bakıyordum .us si boşta yani bence en can alıcı domaini, çünkü amerika uzantılı !!!

valla bana da iyi iş yapar gibi geliyor ama nasıl işte ondan sizden tavsiye bekliyorum ! yoksa saatılcak mı satılmicak mı tartışması yapmıyorum :)

easports sign in the game :) he he Fifa 2005 :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum ben bu işi anlamadım gitti satılıga cıkartmak için domain kayıt ediyorsunuz bu tür bir site alacak adam senden önce davranır alırdı derim yani sedo elinizde fazla iş yapamak istemediğiniz domainaleri satın derim yani sırf sedo dan tık hesabı para kazanmak için domain alanalra şaşırıyorum..

O

onder

Misafir
arkadas o kadar unleme gerek yok. heyecanlanma boyle ;) elinde kalacak bir domain icin bu kadar heyecan fazla ;)

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yasakparakuponu.com ve posta.in domainlerinden medet umuyorum .. bakalım

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
dostum ben bu işi anlamadım gitti satılıga cıkartmak için domain kayıt ediyorsunuz bu tür bir site alacak adam senden önce davranır alırdı derim yani sedo elinizde fazla iş yapamak istemediğiniz domainaleri satın derim yani sırf sedo dan tık hesabı para kazanmak için domain alanalra şaşırıyorum..

arkadaşım forumda sedo ile çalışanların %90 ı sırf para kazanmak için domain alıyorlar ve gayet de memnun çoğu. Ben de 3 adet domain aldım sedo için çok iyi para bırakıyor. Neden satayım ki :)

A

aSKa

Misafir
hocam allah aşkına ne kadar isdiyom bu domain e alacak deilimya merak işte :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5