İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu domainle ne yapılır?

G

guajira

Misafir
Arkadaşlar www.lavuk.net domaini aldım. Bu domaine ne gibi bir site kurulsa iyi olur. Dğerli önerilerinizi bekliyorum.

M

MrManson

Misafir
kullanıcı oylarıyla ayın lavuğunu seçersin herhalde baska ne yapılır ki ?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şamata sitesi olurda piyasa ondan bol bişey yok..

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siyasi içerikli bir site yapabilirsin. Muhalif olduğun tiplere lavuk damgası falan vurursun işte. Bi ara Metin Uca Star'da sabah programı yapıyordu Günaydın Türkiye diye... Onun gibi olabilir.

Başın derde girebilir tabi...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
.Onur.' Alıntı:
Siyasi içerikli bir site yapabilirsin. Muhalif olduğun tiplere lavuk damgası falan vurursun işte. Bi ara Metin Uca Star'da sabah programı yapıyordu Günaydın Türkiye diye... Onun gibi olabilir.
Başın derde girebilir tabi...
Bu bir ihtimal değil. Kesinlikle başın derde girer.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Internetin en lavuk sitelerini sec her gun:) bi adsense reklamı koy..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya isme gore site mi yapiyorsunuz simdi anlamadim ki ben, lavuk lavuk ne demek simdi, argo bir kelime, eee boyle site mi olur simdi sor kendine???

lavuk diye bir dergi olsa hadi neyse, olabilcek tek sey mizah sitesi

S

sevdik

Misafir
slm

evet bu siteden sadece mizah olur makara seyler yaparsin Ana sayfaya her haftanin lavugu secersin internette ayiya benzeyen eleman cok mesela bulabilirsen su yilbasinda taksimdeki ayilarin turistlere saldirdigi fotoyu koy ilgi ceker ilk acilista Unutmaki burasi Turkiye ve bizim dedigimiz gibi lavuklarla,sabunlarla,kamillerle dolu bir ulke denizde kum turkiyede ayi var :) Hade ahmetim denizde gidelim bu senede donla yuzelim sarkasini da en basa koy sarkimiz diye fon muzigi diye de koyabilirsin

Saksiyi calistir...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guncel olaylara gore bir yazi dizin yada fotografin olur gunun lavgu ayin lavugunu filan oylattirabilirsin

H

Heryerdeyiz

Misafir
aylık e-dergi tarzı fanzin türü bişiyler olabilir...

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence ; ayın komik durumlarını mesela yanlış hatırlamıyorsam milliyet 'te bir köşede gaf yapanlardan bahsediyorlar ; Sen de ordan burdan gaf 'ları toplayıp her hafta bir lavuk seçersin :D

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence isim Hicbisey Tasarim ve icerik hersey ..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5