İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu domainler iş yaparmı yorum yaparsanız sevinirim

olcaymy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim şahsi fikrim aralarında sadece vapurseferleri.com bu domain iş yapar.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Kişisel görüşüm,
www.fssadgnw- dg357329-84ve9g31-4t13.org sitesi iş yapar mı diye sorsan, aşağı yukarı aynı cevabı alırsın.

www.x x.com sahibi olsan da iş yapamayabilirsin.

Kaliteli içerikle hepsinde iş yaparsın...
4harfli domain de olsa, ziyaretçilerinin çoğu google'dan geliyorsa domain adı 2.planda, favorilerine ekle butonu koyarsın, çok çok!

MilliFantazi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Tabiki sizin kişisel görüşleriniz fakat vapurseferleri ne gibi bir iş yapabilir ki?

Kaçımız vapura binmeden gidip seferlerini kontrol ederiz ki?

Domainler reg free fiyatı dahi etmiyorlar bence. Hiçbir anlamı ve özelliği yok bana göre.

sinanturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sony ve sharp ayrıca doğuş ve general electronic yeni ortaklılıklar imzaladılar bu yüzden iş yaparmı diye soruyorum bu yüzden bütün güvenim bu isimlere ama yorumlarınız benim için iyi olacaktır,boş bişeye mi inanıyorum.şimdiden teşekkürler....

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Eğer vapur seferleri domainine adından anlaşılacağı gibi vapurların seferlerini içieren bir site yaparsanız para kazanma amacında iseniz biraz zor gibi. Ama güzel bir tasarım, güzel bir içerik olursa ileriki zamanlarda iş yapabilir.

Ayrıca vapurseferleri güzel bir isim, akılda kalıcı bir isim. İlginç bir siteye (özgün bir proje) isim olabilecek güzel bir domain bence...

Başarılar...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vapurseferleri.com iyi tanıtılırsa güzel olur; tanıtılmazsa çok aktif olamaz sanırım..

sinanturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sony ve sharp ayrıca doğuş ve general electronic yeni ortaklılıklar imzaladılar diye biraz iştahlanmıştım ama siz vapur seferleri diğerlerinden iyi diyorsunuz.peki bu diğer isimlerden yada bu vapur seferleri isminden nasıl para kazanabilirim bu işleri fazla bilmediğimden sizin yorumlarınıza ihtiyacım var...yolu yordamı nedir sony yi arayıp sen sharpla birleştin bu siteyi yap bişeyler de satalım sana falan mı:) nedir bu işlerin oluru adabı usulü?fiyat ne kadar verirler ne bileyim anlatın işte bilgilerinizden deneyimlerinizden bizde sebeplenelim...şimdiden teşekürler arkadaşlar

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Vapur seferleri mesela İstanbulluysan vapur saatlerini veren bir site varsa falan filan ordan veri çekerek bir miniportal ile bütünleşik güzel bir sistem yapabilirsin. Hergün düzenli vapur kullanan kullanıcıları tanıştırabilirsin(arkadaşlık sistemi gibi değil aslaaa) ortak yanlarını, resimleri filan ekleyebilsinler vs vs..

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
the_alorak fikri gerçekten çok güzel... Ayrıca o sitede vapurlar ile iligili yazılar, resimler, hatta bu konuda vapur koleksiyoncularını da bir bölümde toplayabilirsin...

Vapurlar ile ilgili bir nevi portal. Güzel olur bence...

sinanturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fikirleriniz gayet güzel umarım iyi bişey çıkarabilirm ve daha sonra buluşuruz başarımızı kutlarız hep beraber,ama şu sony-sharp ve dogus-ge olaylarını tekrar düşünüp yorumlarsanız sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5