İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Dünya'da bu site sahibine acıdığım kadar kimseye acımam :D

maske007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Evet zaten başlıktan da belli oluyor. Acaba sitenin adı ne diye soranlarınız var ? Evet açıklıyorum... K.D.Ç Karabükspor'dan sansasyonel bir ücretle Fenerbahçe'ye transfer olan Emmanuel Eminke adına açılmış Fan Sitesi... Girip bakabilirsiniz. http://www.emmanuelemenike.net/

Site sahibi bu forumda. Eğer bu yazdıklarımı okuyorsan inan ki seninle dalga geçmiyorum haa ...( ! ) İyi eğlenceler...

Ekleme: Bir son dakika haberi ile foruma kısa bir süre ara veriyoruz. http://www.emmanuelemenike.net/ adlı sitenin sahibi KAP'a gönderdiği yazılı açıklamada : "Spartak Moskovalı fanatik bir taraftar olan Yuri Gagarin ile site satışı konusunda görüşmelere başlanmıştır. Sitenin satılması halinde bir sonraki site satışından % 25 lik bir rakam talep ettiğimizi açıklamış bulunmaktayız. "

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
bende acaba hangi site bu derken bir baktım benim site :D hocam hayırdır niye acıdın bende anlayamadım .ilk deneyim bu kadar oldu sonrada ilgilenmeye bıraktım.acınacak ne var anlayamadım ama

Caner Bagatir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işte benim bakış açım, farkım :p

hocam siteyi saatci emelike diye değistirsene :D birde ressim

91840DE19177F2E2.jpg

saka bi yana bu adam baska takıma geçmedimi yada geçmiyicekmi yine kullanırsın sen domaini ya

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Arkadaş saçmalamış bayağı..
Açıklama isteyincede ortada yok işe bak.:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5