İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Eğitim Setiyle KAZANMAK KAÇINILMAZ!!

shagrax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 3 aylık bir tecrübe ve 10larca saatlik bir uğraşın sonunda hazırladığım eğitim setini sizlerle paylaşıyorum.

Şu anda kullandığım sistem olan BannersBroker ile ilgili sistemin %95'ini anlatan bir eğitim seti düzenledim. Sizlerse bu eğitim setinin sadece %50sini anlayarak HAYAL BİLE EDEMEYECEĞİNİZ gelirlere sahip olabilirsiniz.

Alttaki linkten egitim setine ulaşabilirsiniz.

Eger alt üyem olursanız da üyeliğinizin her basamağında sizlere sonuna kadar destek verip, en iyi stratejiyi kurmanıza yardımcı olarak başarıya giden yolda işinizi çok kolaylaştırabilirim.

Eğitim Seti

memetxyz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin link bir forum sitesine açılıyor sen burada diyorsun ki üyelik gerektirmezmiş hem de verdiğin link silinmiş.Bu nasıl sorumluluk anlayışı kendi açtığınız konuyu takip bile edemiyorsunuz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5