İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Fasulya 7buçuk lira

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
çok güzel bu şarkı yahu, ata demirer'in sesi de güzel ,

bu fasulye yedibuçuk lira
hem kaynasın hem oynasın
yandan halimem yandan seviyom seni candan
seviyosan candan boşan gel kocandan
bu fasulye yedibuçuk lira
hem yağlıdır hem pahalıdır
akşam oldu param gelmedi
çocuklar evde yorganları yedi
http://videogaleri.gazetevatan.com/video.asp?vid=9857&h=1

yanında bi de boğaza karşı rakı balık :D

T

trgy

Misafir
filme gittim ilk vizyona girdiğinde uzun zamandır böle film izlememiştim.

napyon
hiiç napim sen napyon
iyi napim sen napyon :D

T

trgy

Misafir
Fragmandan pek iyi durmuyor:(

Fragman'da recep ivedik gibi herşeyi göstermemişler. Tam espri geleceği zaman kesmişler filmde izleyiciler birşeyler bulabilsin diye. Bence fragman böyle olmalı insan gidince filmi izleyince birşeyler bulabilmeli.

Recep ivedik filmlerinde basıyor şahan gökbakar esprileri fragmanda, filme giden aynı esprileri bir daha dinliyor.

Şahan'ın en iyi yaptığı iş sinemaya insan çekebilmektir. Diyeceksin ki nerden çıktı bu recp ivedik ben öle bişe mi dedim, cevap olarak ben de bilmiyorum nerden çıktı bi an uyuz oldum . :D

Kahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fragman'da recep ivedik gibi herşeyi göstermemişler. Tam espri geleceği zaman kesmişler filmde izleyiciler birşeyler bulabilsin diye. Bence fragman böyle olmalı insan gidince filmi izleyince birşeyler bulabilmeli.

Recep ivedik filmlerinde basıyor şahan gökbakar esprileri fragmanda, filme giden aynı esprileri bir daha dinliyor.

Şahan'ın en iyi yaptığı iş sinemaya insan çekebilmektir. Diyeceksin ki nerden çıktı bu recp ivedik ben öle bişe mi dedim, cevap olarak ben de bilmiyorum nerden çıktı bi an uyuz oldum . :D

Kıyaslayarak filmi anlattın daha ne olsun:p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5