İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Firma Hakkında Bilgisi Olan varmı? (Senkronet)

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu firma hakkında herhangi bir bilgisi olan varmı? 11 Gün oldu dedicated Teslim edecekler. Ve bir kaç gündürde ne telefonlara bakıyorlar nede msn'de cevap yazıyorlar. 2 gün önce arkadaşa arattığımda açtılar 1 gün sonra hazır demişler ama 1 gün sonra ne ses var ne soluk.. Yinemi Taklaya geldim Acaba :)

adres: www.senkronet.com.tr

D!Gé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkçası ilk kez duydum :)

Ama telefon ile ulaşmakta fayda var diye düşünüyorum. İnşallha sorununuzu çözersiniz..

Saygılarımla ,

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ulaşabilseydik ulaşırdık zaten, Sabah Öğle Akşam Arıyorum ama telefonu açan yok :) Eğer beni ciddiye alsaydılar msn'dende cevap verirdiler zaten. Ne yapılmaya çalışılıyor tam olarak anlayabilmiş değilim..

D!Gé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuanda bir kez daha baktım sayfaları açmıyor. Sanırım donanımsal bir sorun yaşıyor olabilirler. Ancak her ne olursa olsun müşteri bilgi vermeleri ve telefonu açmaları gerek tabiki..

Beklemekten başka çare yok sanırım. Ama dediğim gibi inşallah en kısa zamanda sorununuz çözülür.

Saygılarımla ,

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla ne olursa olsun bana ulaşmaları lâzımdı sonuçta en azından kaç gündür bi kere olsun telefonu açarlardı. Mağdur oldum onlarca sitem kapandı bütün kazancım eridi. Kaçıyorlar resmen 305 ytl para gönderdim parasında değilim enayi yerine konmak adama koyuyor, Sanırım hata bende gidip böyle yerleri buluyorum.. Şirket olmasına, Vergi levhasının bulunmasına ve hostbuldaki yorumlara güvendim..

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla ne olursa olsun bana ulaşmaları lâzımdı sonuçta en azından kaç gündür bi kere olsun telefonu açarlardı. Mağdur oldum onlarca sitem kapandı bütün kazancım eridi. Kaçıyorlar resmen 305 ytl para gönderdim parasında değilim enayi yerine konmak adama koyuyor, Sanırım hata bende gidip böyle yerleri buluyorum.. Şirket olmasına, Vergi levhasının bulunmasına ve hostbuldaki yorumlara güvendim..

eğer vergi nolarını fln biliyorsan mahkemeye fln wer dicem.. yani dediğin gibi para fln önemli değil, hadi senin paranı aldılar himet vermediler senden sonra başkalarıda mağdur olcak.. bu dolandırıcılara artık dur demek lazım.. ama yinede sen bilirsin..

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mail Gönderilmiş paranın geri iade edileceğine dair. yarını bekleyip göreceğim artık teşekkürler arkadaşlar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5