İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu firma ile çalışan varmı?

web.doktor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bayi host araken bu firma ile karşılaştım www.smyhosting.com.tr epey hızlı geldi.. Fiyatlarda makul gibi. fakat firma yeni ama belge almış. tanıyan gören çalışan varmı bu firma ile.

web.doktor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün yorumları inceledim.. epey araştırma yaptım ama çalışanlar daha doğru cevap veriyor Hostbula gelince bir ara yorumumu yayınlanmadı.. bir firma ile çalışıyordum 10 gün sitem servis dışı kaldı diskleri yannış.. Zorla ağızlarından laf alabildim. Bende onları oraya şikayet ettim (5 Gün boyunca cevap alamadığım için) ama o aralar reklam alıyorlardı firmadan kıyak geçtiler galiba.. güvenemiyorum oradaki yazılara..

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel ve ucuz bir şey bulursanız haber edin bende merak ettim....ve bende ne kadar uzun süre arıyorsam yeni reselleri, artık hostbula pek güvencem kalmıyor...

Raiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben o adresle çalışmak istedim fiyatlar da makuldu fakat sitemin db si tar halinde 550mb olduğu için yüklemede sorun yaşadım. kullandığım panel pleskti onlardakinde ise cpanel olduğu için yükleme sorun oldu db yükleme konusunda hiç yardımcı olmadılar bazı noktalarda çok acemiler ama sunucuları hızlı ona lafım yok fiyatlarda ortada. kararı siz verin. ben paramı geri istedim.

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitesinde bayi paketlerini uygun yazılmış iyi bişey bu önemli bir şey bazıları 3 veya 4 katı fiyat sitesinde yazıyo gelmiş buraya kampanya yaptım alın diyo soraki yılla o listeden seç diyecek

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende burayla çalışmayı düşünüyorum varsa çalışan arkadaşlar yorumlarınızı yazsınlar.Ben 2-3 gün içinde başlarsam çalışmaya 1-2 haftaya görüşlerimi belirtirim.

samann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir arkadaşım kullanıyor. Şu ana kadar herhangi bir problemle karşılaşmadı. Samimi arkadaşım olduğu ve devamlı konuştuğumuz için biliyorum.

Yanlız galiba teknik desteği biraz yavaş işliyormuş.

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yorumun için saol.

Şimdi okadar baktım ettim zaten kusursuz biyer yok.Kimisi desteği kötü kimisi sunucuları yavaş.Yada herşey yolunda iken çat diye siten kapanıyor :) ben site tasarımından tut reklamlarına kadar gözüm tuttu açıkcası firmayı.arkadaş konuşacak tatmin ederse verdiği cevaplar uygun bir paketten başlıcaz ileride duuruma göre büyütebiliriz belki.

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk izlenimim doğru düzgün msn açmıyolar almadan önce konuşalım dedik 3günde anca ulaştık.Sitelerinde kayıt olmada sorun var biz uyardıkta düzeltildi.Kayıtta olunamıyordu alışveriş için.Sorulara da pek açıklayıcı cevap verilmedi.Israrla devam ediyoruz bakalım sonumuz nolcak :)

web.doktor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyice araştırmak gerekiyor hız bakımından iyiler fiyatlarıda iyi ama teknik destek konusunda nasıl olduklarını ancak çalışanlardan öğrenebiliriz... Destek bazen çok önemli olabiliyor o yüzden iyice araştırmak en doğrusu...

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hızı yalan yok iyi.O tarz bi sorun olmaz diye düşünüyorum.Tabi bizim ki sıfırdan kurulmakta olan bi forum.Sağlam bi site kurulu olsa aynı şeyi sölenir mi bilemem.Destek konusunda biraz sorun var.Bana pek bilgililer gibi gelmedi açıkcası.Çoğu konuda ben burda okuduklarımı onlara anlatarak iş yaptırmaya çalıştım.Bi suhosin ayarını değiştirmediler tüm hostçular bunu yaparken orası yok değişmez diyip salladı.Buna göz yumduk onurss un tavsiyesi ile beleş bir hostta tema üzerinde css ayarlarında ki değişmeleri yapıp şuan buraya aldım.Başka sorunum var mı yok.İleride ne olur bilemiyorum.Ama hep derim ne kullanırsak kullanalım Allah bizi firma desteğine muhtaç bırakmasın.

Raiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Destekleri 0. Makinelerinde ise 2 ya da 3 tane site barınıyordu en son baktığımda o yüzden hızlıdır. belki de gerçekten hızlıdır.

Firmanın beni çıldırtan tarafı SQL dosyamı yüklememekteki ısrarları. Söz de web satış departmanı var ama teknik departmanı yok hepsi göz boyama.

normal düz siteler barındırcaksanız fiyatları uygundur.

ufak bir dipnot ekliyim düşüncelerime göre teknik bilgileri 0

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunlardan bikaç forumda çok şikayetci olan var hesabını kapatıp davacı oluruz filan diye demişler mağdur olmuş iyi araştırın

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi ara kullanmış ki bildiğim kadarıyla 2-3 aylık firma zaten.

web.doktor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatları çok uçuz geldi sürekli geçip inceliyordum.. yeni farkettim 2gb web alanı 50 gb trafik windows paketlerinde Mssql yokmuş..Profesyonel paketlerdede olmaması çok ilginç geldi..

seyyahx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu firmanın yorumlarını hostbulda okudum sizde girip okuyabilirsiniz olumsuz yorumlara o yorumu okuduktan sonra benim hevesim kaçtı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5