İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu fırsat kaçmaz!

D

Database_Provider

Misafir
Muhteşem kitap database'i! İster Online kitap satışı yap para kazan, ister antoloji sitesi yap günde 50.000 hite hit deme, ister hazır site haline getir elini öpen kitapevine sat. Her işi uygun.
Özellikler:
128 konu başlığı
420 yayınevi
23000 yazar
22000 kitap
19000 ön kapak resmi
Arka kapak/Önsöz bilgileri
isbn no
yazar/yayınevi
baski tarihi/sayfa no
Fiyatı

Teknik özellikleri: ASP uyumlu Access database. 4 Tablo. Arama için fieldler arası bağlantılar 1 CD.
Makul ve mantıki tekliflerinizi PM ile atabilirsiniz.

I

irctoplist

Misafir
acaba bilgiler güncelmi ? 5-10 sene öncesinin bilgileriyse işe yaramazlar.
güncel vede fiatı uygun olursa alıp edebiyat köşesi biçiminde sitelerimizde kullanmak isteriz

D

Database_Provider

Misafir
Lütfen mantiki ve insaflı bir fiyat önerelim arkadaşlar. Güzel bir domainle bu site bana ödeyeceğiniz parayı üç ayda çıkarır. Ben atla deve peşinde deyilim. ama normal bi fiyat çekin...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir satıcı ki malın fiyatını alıcıya belirleten.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asıl onemli olan bunu bizden başka kaç kişiye daha satacagim...

herkeste bu db olduktan sonra bir tane de ben de olmus neye yarar...

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşında sorduğu gibi.herkese satacak mısın? yoksa tek bir kişiye mi satacaksın.

D

Database_Provider

Misafir
dewilsdance teşekkür güzel soru sormuşsun. Bu database alan kişiye aittir. ne isterse yapar. Ben çalışır uğraşır yeni bir database oluşturur onu satarım. Bir database i tekrar satarsam kendi bindiğim dalı kesmiş olurum. Bir daha kimse benden bişi almaz. Yani bu database kaçtımı bir daha bulamazsınız.
Bu aralar sınavlar okul vs uğraşıyorum. Boş zaman buldukça yeni datalar hazırlayacam. Bu arada databaseler son derece günceldir.
500. YTL'ye çıkan olursa satarım. Çıkmazsa, kısmet deriz. Haftaya daha ucuz bir ürünle gelirim.

E

EnigmaTR

Misafir
kardeşim noterden imzamı veriyorsun " başkasına satmam " diyerek?
kimin datası bu?hangi sitenin? duyurlarsa bu iş " sahteciliğe " girmekte .
herkes yolunu bulmuş. helal valla

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu işler talep olamadan yapildigi taktirde kusku uyandirir..
sozum sana degil ancak eger ortaya talep olmadan urun olusturulursa genelde bunun amaci ( yani benim bugune kadar yaptigim islerdeki amacim ) genelde hazirladigim sistemi veya programi daha cok kullaniciya hitap etmesini saglayarak surumden kazanmaktir.. bir kisi gelipte tek basina emlak sitesi yaptirsa yuksek fiyat cekerken herkesin isini gorecek bir emlak sitesini her emlakciya 100 er ytlden satmak hem bana daha fazla kazandirir hem onlarin isini gorur...

bu yuzden sordum.. seni tanimiyorum ancak burda senin soz vermenden ziyade sattigin kisilerde onemlidir .... onlarin baska kisilerse satmasi kullandiklari host firmasi diye gider boylelikle...

iyi satislar..

I

irctoplist

Misafir
Emeğinize saygım var fakat vermiş olduğnuz fiyat şu anki bütçemin üzerinde. Bir indirim söz konusu olursa terkrar konuşabiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5