İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Fiyata Bu Özellikte Db Türkiye'de Yok!

Full-Oyun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlarım İlk Önce S.A;

Database marez Değil Kendi Sayfam Bazı Firmalar Yüzünden Kapandı Vpsem Domaini 2500 Ytlye Sattım.O Kadar Emek Harcadığım Dbyide Satacağım Çünkü Artık Forum İşleri İle Uğraşmak İstemiyorum.

Formumda Hemen Hemen Her Kategori Var.hek ve absürt Hariç,Onları Asla Formumda Barındırmam,hek ve absürt Kötü Bişey :mad: Konuma Döneyim Neyse Tek 1 Kişiye Satılacaktır.Lütfen Demo vs.Şeyler İstemeyin.Özelliklerini Yazacam Almak İsteyene Pcmdeki Görüntüleri Gösterecem Bende Olduğuna Dair Database Boyutu Zipli Olarak 2 Gb Üstündedir.Sql Hali 4.5 Gb Civarlarında Alacak Arkadaş Msn Eklesin Gerekli Kurulum Vs.Yapılacaktır vede Bundan Yaklaşık Minumum Aylık 350 Dolar Kazanıyordum,625 Dolara Kadar Çıkıyor.Host Aldığınız Serverde Hotmaile Mail Gidiyorsa,Büyük İhtimal Gidiyordur,Toplu Mail Atarak Günde En Az 1500 Online Görebilir,Hem Adsenseden,Hemde Reklam Alarak İyi Gelir Elde Edebilirsiniz.Lütfen Ciddi Alıcılar Eklesin.Forum Dbsidir.vBulletindir.

Konular: 598,214 , Mesajlar: 2,082,187 , Üyeler: 434,954

Msn : [email protected]

c2wueR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demo kursan iyi olur hocam , yoksa müşteri bulman zor ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi