İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu forumda clickbank kullananlar varmı acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
clickbank kullanan arkadaşlar varsa admina mesaj atıp clickbankla ilgiler paylaşabileceğimiz bir bölüm oluşturmasını rica edelim mi?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Çok fazla paylaşım olmayacaktır. Ortaklık bölümü yada internetten para kazanma bölümüne yazılabilir.

crazii_78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
pek fazla paylaşım bulamadım belki özel bölümü olmadığı için olabilir diye düşünmüştüm.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bence nedeni bu değil. PPC webmasterlere Affiliate'ye göre daha cazip geliyor. Kullananlar var tabii. Kulanmak istedikten sonra sponsor çok.

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Var:)

Clickbankla ilgili tüm detayları ve clickbanktan nasıl para kazanıldığını resimli anlatımlarla öğrenmek istiyorsanız buradaki yazıları okumalısınız.

yugtu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
var bende kullanıyorum ama yenıyım henüz bir şeyler kazanma şansı olmadı ama olur ilerde insallah

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Clickbankla uzun süredir iş yapıyorum isterseniz ortak iş yapabiliriz. Eğer doğru şekilde yatırım yapılırsa çok ciddi paralar kazanılabilir ve ben nasıl yapılacağını biliyorum ...

yugtu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yemin edrin bu hayattanda bktım yardımisteyipte alamamaktanda bktım nasıl bır dünya bu herkes kendınemı müslüman acaba burda bana adwords web tasarımla ilgili bır mecra bılıyorsanız dırek ılgılınacek bır mecra varsa yazarsanız sevınırım tşk

entalpi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence sistemler reklam parasını kredi kartı ile ödeme istedikleri için insanlar kredi kartı kullanmaya çekiniyorlar.

dfn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Clickbank başlı başına bir sektör forum sitelerindeki ufak bilgilerle işin içinden çıkılacak gibi değil. Bu işi öğrenmek en az bir sene alır. Bu bir sene içindede deneme yanılma yolları ile verdiğiniz reklam parasıda en az 1000 lirayı bulur. Onun ardından ancak verdiğiniz reklamın değerinden daha fazla kazancınız olabilir. 100 liralık reklam verip 20 lira kazanmaya razıysanız forumlarda yazanlarla yola çıkın. Razı değilseniz bu işi gerçekten bilen birinin yanına gidip öğrenin. Bu işi tam bilen arkadaşlarda pek öğretme yanlısı değiller. Sanki dünyada müşteri kıtlığı var. Elin amerikalısının parasını bizden kıskanıyorlar. Birde yeni bir sahtekarlık türedi ( Lütfen köklü ve düzgün sistemlere sahip arkadaşlar alınmasın ) bir kaç yerde gördüğüm için özellikle paylaşıyorum. Bu internet setlerinden almış adam içinden bir kaç söz taktik cımbızlamış ardından kendine ait bir kitap oluşturmuş bunu satmak içinde ya başkasının kazançlarını kopyalayıp kendinin gibi göstermiş yada acemi bir şekilde kazanç hanesi 20 gün boyunca bomboş bir günde 100 dolar kazanmış ( kendine alışveriş yapmış )

Bir diğer versiyonu yine adsense de acemice bir paylaşım Günlük kazançları çıkarmış Kazançlar ortalama 10 dolar gibi bir seviyede. Reklam gösterim sayfası 600 lerde reklam tıklanan reklamlar 60-70 sayfa TO su fırlamış %12-13 lere bu setle çok kazanıyormuş falan filan. Bu işten en az anlıyan adam bile birilerinin oturup değerli reklamları seçerek bu tıklamaları yaptığı ve bu adsense hesabının on gün bile geçmeden banlanacağını anlar.

Herneyse konu dağıldı. A dan Z ye herkesin anlayabileceği şekilde clickbank i anlatabilecek bir arkadaş varsa bizde az çok bildiğimiz kadar yardımcı olalım. ( Kendim çok bilgili değilim ayda 100 lira reklam veriyorum maksimum kazandığım 200 lira bu işte yeniyim ) Arkadaşlarımızın tecrübelerinden hem herkes faydalansın. Hemde bidvertise gibi israilli bir reklam firmasına yada adwords gibi amerikalı bir firmaya bol keseden para dağıtmayalım.

Saygılar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5