İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

bu forumda kimse 3-4 günde kolaylıkla 5 € kazanmayı hak etmiyo!!! oyüzden siliyorum!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

apollon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz gidin i4ptc le filan uğraşın günde 100-200 kere tıklayınki zorla bir dolar kazanasınız!!!!!!!!!ben sadece günde 9 siteye kayıt yaparak 1.6 euro kazanıyorum ve bunu yamak günlük 45 dk mı alıyor.aynı konuyu başka bir forumada açtım ve 800 e yakın görüntüleme 32 tane cevap geldi.
en iiyisi siz gidin o aptalca ptc siteleriyle uğraşın çok sinirlendiğimden konunun içreğini boşaltıyrum.ayrıcada başka birinin kopyala yapıştır yapıp aynı konuyu açmasına mahal vermemek için:mad: ayrıcada bu forumun bi yöneticisi yok mu?bu ne ilgisizlik????

cekkirgem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
almanca sorun değil de.. türkçe kullanmayın bence alman isim ve adres uydurun demişsin.. kendi e-mail adresi ve paypal adresimin almanca mı olması gerekiyor?

apollon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır cekkirgem...onlara gerek yok ve ayrıca ödeme yapmıyo diede bişey yok .
eylülde bir ödeme daha aldım size tavsiyem sömürün!!!!geç kalmayın

apollon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger kafanıza takılan bişi olursa sorun mümkün olduğunca yardımcı olacağım

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
almanca isim adres vs sorun değilde, alman ip adresini nasıl yapcaz peki? :)

Siz ödeme aldıysanız sorun yok gerçi ama yetersiz kalır sanırım benim almancam, yinede üye oluyorum refinizden bi deniyelim ;)

apollon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
almanca isim adres vs sorun değilde, alman ip adresini nasıl yapcaz peki? :)

Siz ödeme aldıysanız sorun yok gerçi ama yetersiz kalır sanırım benim almancam, yinede üye oluyorum refinizden bi deniyelim ;)

merak etme aga alman ip adresine gerek yok...ben sık sık ödeme alıyorum:)))ama bazı formları doldururken almanca telefon filan gerekio onlar için: http://directory.kompass.com/en/Germany/dir.php

onun dışında hergün farklı bi mail adresi kullanın aynılarına tekrar üye olabilmek için:)))
buda son ödemem:ARTIK BUNADA GEREK KALMADI !!!!!

apollon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ha bide aynı pcden birden fazla hesap açmayın yani hile yapmayın ;)

Silence-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
26
bu forumda kimse 3-4 günde kolaylıkla 5 € kazanmayı hak etmiyo!!! oyüzden siliyorum!!
Evet biz daha yüksek meblağlara layık olduğumuzdan ilgi göstermedik hahaha

Konunuda açan sensin, silen sensin, trip atan sensin.Burda herkez aklı başinda insan zaten.5€ kazanmak isteyen her türlü kazanır sen üzme kendini.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bu forumdakiler 5€ larla taso oynuyor :D
(tasomuydu doğrumu dedim:))

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
gerek yok böyle şeylere tuvalete girince çıkıyor zaten :D Tövbe tövbe, hocam aç sil yap boz çocuk oyuncağımı cevap gelmedi diye :eek:

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
4-5 Ginde 5€ , 30€ mu ediyor aylık yani adsl parası .Harbi haketmiyormuş o parayı kimse...:D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ya bu mesaja cevap gelmemesine bozulma hastalıgını ben bir türlü çözemedim. 50 kişi bakmış bi teşekkür yok!!!! Ne olacak 100 kişi teşekkür yazsa, sokakta daha bir değişik mi yürüyorsun

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
yok hocam öyle demeyin. mesaja teşekkür gelince konu up oluyo onlarda duygusal tatmin yaşıyor. "konu açtım paso üsttte heyyt bee" duygusu :p
hatta kız arkadaşına forumları gösterip ne kadar önemli bir şahsiyet oldugunu anlatanların oldugu bile söylenio :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Benim konuyu da up edin, repleyin, hüpleyin.
iyi bayramlar bu arada :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
yok hocam öyle demeyin. mesaja teşekkür gelince konu up oluyo onlarda duygusal tatmin yaşıyor. "konu açtım paso üsttte heyyt bee" duygusu :p
hatta kız arkadaşına forumları gösterip ne kadar önemli bir şahsiyet oldugunu anlatanların oldugu bile söylenio :)

EMEĞE SAYGI ARTI REP :D

edit: keyps lok açık kalmış :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi