İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu forumdan Sıkıldım

Websiteleri_Admin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EvcilASp nin forumlarına katılanlar belki daha iyi bilir, canlı capcanlı bir yerdi, yardımlaşma üst seviyedeydi... Bu forumda bunu malesef göremedim...

Beyin fırtınası yapmaya çalışıyoruz, sadece bakıp çıkıyorsunuz, bir şey danışamıycakmıyız bu forumda,

illa cevap alabilmek için birisine çamur atıp savunma hakkını kullanmasını mı bekliyces

:D

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
maalesef bu şikayeti tek yapan sen değilsin gerçektende durum böyle. sorun herkesin forum açması ve genellikle benzer başlıkları kullanması bence. ve aynı şeyi diğer forumlardada görmekteyiz. ben iyi netin yıllar önceki kirli sarı renkteki tasaramını ve basit yapısını çok özledim diyebilirim. o zamanlar yeni postları okumaya yetişemezdim şimdi ise acaba bu gün bi şey yazan oldumu diye giriyorum. canlılık lazım....

Websiteleri_Admin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısın ne diyim zaten burdan da belli oluyo ki, 19 kiş okumus topiği sadece bir kişi cevap vermiş, :) herkes halinden memnun ne diyim hayırlısı...

K

kemiq

Misafir
bildiğin kaliteli bir forum adresi varsa, söyle bize oraya takılalım

R

rumka

Misafir
Degerli Arkadaslar ;

Forumda kaliteli bir forum sayfasi aradiginizi okudum. Benim de uyesi oldugum son derece kaliteli ve seviyeli olan ve icerik olarak benzerine az rastlanir bir forum sitesi ;

URL : http://www.moscom.cjb.net

Saygilar.

J

JacKaL_

Misafir
2 Sene once wardom forumları vardı süperdi hala bakıyorum siteye belki bir gun açılır diye hala ordan arkadaşalrım var, çok sıcak bi ortamdı her an en az 50 uye oluyordu çok kaliteyid yenı işmdi onun gibisi yok
bide http://www.hekturk.us var oda iyi hek uzerine değil tamamen ama gusel oramı var tavsiye ederim

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede burada sadece insanlar birbirini karalamaktan başka birşey yapmıyor. tadı çıkmıyor kaç tane konu açtım soru sordum cevap yazan yok.

acaba birine "sen ne salak adamsın" desem neler olurdu:)))

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bu forumdan beklentın ne ??
burdakılerın genelı webmaster oldugu ıcın webmaster ların sorun ve oneılerı tekelınde donuyor en ıslek yerde sanırım yanı gelenlerın parakazanma bolumunde donuyor.
burdaya yenı gelen hemen herkez sıtesının reklamını yapmayı dusundugu ıcınde burda bu forumda ıs yok denınce 100 150 uyelı forum sahıplerı bırde benım forumumuma bak dıyor .tamam sayı fazlası sıtenın daha aktıf oldugunun ıspatı degıldır. ama aradıgını burda bulamıyordan baska foruma gıt.
pcnet e gıt sorucevap a gıt once aradıgın ne ona karar ver sıeraleme gıt :) kımse kımseyı baglamıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5