İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Bu Gösterim Normal'mi ?

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Normalde Gün Sonunda Sayfa Gösterimleri ortalama 48,000-50,000 arasıda seyrediyordu, ama bugün şu saatte baktığımda 122,000 gözüküyor. sitenin tekil veya çoğul hitinde herhangi bir artış yok aynı oranda devam ediyor oysaki, birileri saldırıda yapmadı bugün. diğer günlere göre bugünkü google gelir'i de 3 kat düşük. Google Bu konuda bir şey yaparmı mesela banlama gibi? yani belkide sahte tıklama yapıldı bu 122,000 gösterimde. ne dersiniz arkadaşlarım?

Kebikec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni reklam birimi falan ekledin mi?
Eğer eklediysen gösterimi toplam reklam birimleri olarak hesapladığından o şekilde görünüyor olabilir.
Yok eklemediysen daha önceden atıyorum 336X280 reklam alanında 2 reklam görünürken şimdilerde 4 reklam görünmeye başlamıştır. Bu yüzden artış olabilir.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır yeni bir reklam birimi eklemedim 1-2 aydır olduğu gibi duruyor, böyle bir ihtimal bende vermedim, sadece bağlantı reklamlarda artış oldu işin en tuhafıda bu.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google ın gösterim sayısında zaten bir problem var.

Reklam Birimleri ile bannerların gösterimini farklı sayıyor.

Sayfaya atıyorum 10 kişi girdiyse sayfa gösterimini 5-6 falan sayıyor.
Belki bu hatasını düzelttiği için sende gösterim yükselmiş görünüyordur.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gösterim 200k ya çıkmış bence hiç normal değil :) var bi tuhaflıkya neyse 4 kat artmaz ki bi anda :)

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biri seni attırmak icin kodunu almış birşey yapıyorda olabilir...
illa senin sitenden gösterim olucak die bişi yok.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Romantlk' Alıntı:
biri seni attırmak icin kodunu almış birşey yapıyorda olabilir...
illa senin sitenden gösterim olucak die bişi yok.
Vay anasına, böyle yapan alçaklar da var deme. Ama zten ben sık sık kontrol ederim En iyi kanallar, en fazla gösterim vs... gibi ordan ortaya çıkar. Hemen Google'a orayla ilgin olmadığın yazılabilir. Hatta hatta ve hatta o yapan kimse zaten bunlar anlayabiliyor onun Ip Location'undan pc'yi bile tespit edebiliyorlar, o kişinin kendi Adsense hesabı bile yanar. Yani kuyusunu kazayım derken kendi düşer oraya. Yani er yada geç bu olur

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger kanal actıysan onları topla eger sayı az sa googleye mail at su sitelerde reklam yayınlıyorum kanal ekledim fakat reklam gösterimi fazla baska hangi yerden gösterim alıyor diye sor yardımcı olucaklardır.

SonSahne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün Gösterimler normale döndü dün birileri birşeyler yapmak istedi sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5